Premiera nowej strony – mała czarna na wieczór

Pewnie większość z Was zauważyła, od kilku dni wraz ze specjalistą seo/sem – webdeveloper – Mariuszem Kubiakiem ciężko pracowaliśmy nad nową stroną.

To właśnie Mariusz był sprawcą całego zamieszania i za jego namową zgodziłam się, na całkowitą przeprowadzkę na nową, swoją domenę. Bloga Porcelain-Desire prowadziłam już 6,5 roku, dlatego ta zmiana nie była łatwa. Zalet bloga na WordPress jest dużo i nie będę ich tutaj przytaczać. Warto jednak poczytać w internecie i poznać, że jest to bardziej zaufana i lepsza platforma od Bloggera. Praca nad optymalizacją i przenoszeniem treści zajęła nam około 2 tygodnie, ale było warto, ponieważ jestem wręcz zachwycona całokształtem wykonanym przez Mariusza. Przy okazji premiery nowej strony na facebook ruszył konkurs, zapraszam do udziału. 

Wracając do samego wpisu, mam dla Was jeszcze dwie stylizacje ze słonecznej Majorki. Małą czarną wybrałam na wieczorny spacer po promenadzie. Sukienka świetnie odbijała opaleniznę i podkreśliła kształty. Wiedząc, że zakotwiczymy gdzieś na drinka, aby czuć się kobieco, wybrałam wiązane szpilki. To był świetny wybór, przy zachodzącym słońcu zdjęcia wyszły super, a ja czułam się naprawdę dobrze. Od naszego powrotu z urlopu minęły już 3 tygodnie, a ja czuję jakby to była wieczność. Szkoda, że te cudowne chwile tak szybko mijają. Nawet u nas lato było nijakie i nagle zrobiła się jesień. Dzisiaj pewnie zajmę się pakowaniem letnich rzeczy głęboko do szafy, raczej w tym roku już mi nie będą potrzebne.

Jeżeli chodzi o samego bloga, to dziwię się, że tyle lat wytrzymałam na bloggerze. Mam nadzieję, że ta diametralna zmiana przyniesie same korzyści i będzie dla Was odsłoną zupełnie czegoś innego. Zachęcam do oceny naszej wspólnej, dwutygodniowej pracy – Daria-porcelain.pl

Podobne wpisy