Budujemy relację Oliwki z tatą podczas wspólnej pielęgnacji

Pielęgnacja skóry maluszka jest wyjątkowo ważna, nie tylko ze względu na dbanie, ale również ze względu na wspólne relacje, które podczas pielęgnacji budują się wyjątkowo bliskie i czułe.

Gdy Oliwka była jeszcze noworodkiem kąpielą i pielęgnacją zajmowałam się sama, tata bał się kąpać tak malutkie dziecko i byłam tego świadoma, rozumiałam to i nie chciałam, aby robił coś tylko pod wpływem mojej presji. Teraz, gdy Oliwka jest już niemowlakiem, bardziej stabilnym i mięsistym bez problemu tata chwyta za wanienkę i zabiera się za rytuał wieczornej pielęgnacji i higieny. Często to ja kąpie Oliwkę, a tata zajmuje się drugim etapem – dbaniem o skórę maluszka wybierając łagodność z kosmetykami Johnson’s CottonTouch zawierającymi bawełnę.Budujemy relację Oliwki z tatą podczas wspólnej pielęgnacjiNowy Johnson’s nie jest już tymi kosmetykami co kiedyś, teraz to zupełnie nowe świadome kosmetyki oparte na 90% składników pochodzenia naturalnego. W porównaniu do starych receptur Johnson’s te nowe nie zawierają barwników, parabenów, sls i sles, Mają ogromny wpływ na mikrobiom skóry naszego dziecka, nie zakłócając jego prawidłowego rozwoju. Mikrobiom pełni funkcję ochronną i dlatego jego prawidłowy rozwój jest ważnym aspektem i należy o niego odpowiednio dbać. produktu.

Wieczorna pielęgnacja i wyciszenie to moment, w którym uczestniczy tata. Buduje to cudowną relację między córą a tatą. Widzę jak dzięki temu tata łagodnieje i wczuwa się w 100% w rolę opiekuna i strażnika. Do pielęgnacji Oliwki wybraliśmy kosmetyki Johnson’s CottonTouch przystosowane od 1 dni życia. To linia o cudownym zapachu, genialnej konsystencji, która wchłania się ekspresowo i nie pozostaje na skórze. Od teraz płyn do kąpieli, mleczko i oliwka to podstawa pielęgnacji naszej Oliwki. Podtrzymując noworodka wiem, jak problematyczne potrafi być nabranie kosmetyku jedną ręką, dlatego jako mama i osoba wybierająca praktyczne rozwiązania, zauważyłam również, że Johnson’s zmienił opakowania stawiając na łatwość w dozowaniu produktu.Budujemy relację Oliwki z tatą podczas wspólnej pielęgnacjiBudujemy relację Oliwki z tatą podczas wspólnej pielęgnacjiBudujemy relację Oliwki z tatą podczas wspólnej pielęgnacji  Budujemy relację Oliwki z tatą podczas wspólnej pielęgnacji Budujemy relację Oliwki z tatą podczas wspólnej pielęgnacji

1 komentarz

  • 3 lata ago

    Super, bliskość obojga rodziców od początku. Prawidłowo 🙂

Zostaw komentarz