Kategoria

Blog sport

Odchudzanie to temat, który interesuje wiele czytelniczek mojego bloga sportowego. W tej kategorii na bieżąco informuję o moich zmaganiach z walką o lepszą wersję siebie. Piszę o tym, jak udało mi się schudnąć 15 kg oraz co motywuje mnie do działania. Możesz przekonać się, że efekty odchudzania są długotrwałe, jeżeli prowadzi się zdrowy tryb życia. Znajdziesz tu ciekawe porady dotyczące m.in. stworzenia domowej siłowni, czy też wyboru właściwego stroju do ćwiczeń. Wierzę, że mój blog o sporcie zachęci Cię do aktywności fizycznej i zmotywuje do dbania o piękną sylwetkę.

Detoks sokowy 3 dni – opinie

Detoks_sokowy_3_dni_opinie_natural_detox

Detoks sokowy 3 dni, czyli dieta sokowa to coraz popularniejsza kuracja odchudzająca i oczyszczająca organizm. Dzięki detoksu sokowemu możemy nie tylko schudnąć, ale również odzwyczaić żołądek od dużych porcji jedzenia.

Czytaj więcej

Damskie zakłady sportowe

Zawsze wydawało mi się, że zakłady bukmacherskie to rozrywka, w której uczestniczą głównie mężczyźni – fani sportu. Jak się jednak okazuje, typowaniem wyników coraz częściej interesują się również panie i, co jeszcze ciekawsze, nie zawsze są to wyniki sportowe… Na początek oczywiście chciałabym zaznaczyć, że absolutnie nie zgadzam się ze stereotypem, że tylko mężczyźni znają się na sporcie – mam wśród swoich znajomych dziewczynę, która od lat jest absolutnie zakręcona na punkcie przeróżnych dyscyplin sportu, a swoją wiedzą naprawdę bije na głowę wielu facetów!

Czytaj więcej