Powiększanie ust Depicenter Poznań – moje efekty

Powiekszanie_ust_Depicenter_Poznan_moje_efekty

Moje usta nie były idealne, może nie wprawiało mnie to w kompleksy, jednak powodowało, że nie chętnie sięgałam po pomadki do ust. Problemem była płaska, dolna warga.

Moje usta były płaskie, brakowało im pełności i delikatniejszego wyszczególnienia. Czytałam dużo na temat powiększania ust, jednak ciężko było się zdecydować na konkretny salon, w którym chciałam podjąć się tego zabiegu. Zależało mi przede wszystkim na naturalnym efekcie, który będzie wręcz niezauważalny. Depicenter w Poznaniu, to miejsce, w którym do tej pory odbywałam sesję laserowej depilacji LightSheer Duet. Depilowałam zarówno nogi, jak i pachy. Depicenter również w swojej ofercie przeprowadza zabieg wypełnienia i konturowania ust. Paula długo nie musiała mnie namawiać na delikatne powiększenie. W 30 minut miałam swoje wymarzone usta.

Wracając jednak do przebiegu zabiegu i opisu to w moim przypadku ból był lekki jednak śmiało do zniesienia. Zabieg rozpoczyna się nałożeniem środka znieczulającego na usta, który już po 15 minutach znieczuli miejsce, które będziemy upiększać. Następnie zostaje podany kwas hialuronowy, w moim przypadku gównie w dolną wargę Paula podała 0,5 ml. Dodatkowo wymodelowała również łuk kupidyna. Zabieg nie spowodował u mnie żadnej opuchlizny ani siniaków, dlatego od razu po powiększeniu ust mogłam wyjść na zakupy.

Zabieg powiększania ust nie jest zabiegiem trwałym, kwas hialuronowy wchłania się w zależności od organizmu, efekt utrzymuję się od 6-12 miesięcy. Koszt zabiegu uwarunkowany jest od ilości podanego kwasu, 1 ml – 700 zł, 0,5 ml – 500 zł. Zabieg dla podtrzymania efektu warto wykonywać co 8 miesięcy, kolejnym już razem zapewne zostanie podana mniejsza ilość kwasu, nie wszystko wchłonie się przez okres 8 miesięcy.  Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu powiększania ust są ciąża i laktacja, aktywna opryszczka, choroba nowotworowa, choroby gorączkowe. Zabiegi wykonujcie w sprawdzonych i zaufanych miejscach, zapraszam do Depicenter.

Powiększanie ust Depicenter Poznań - moje efekty

Powiększanie ust Depicenter Poznań - moje efekty

Powiększanie ust Depicenter Poznań - moje efekty

Powiększanie ust Depicenter Poznań - moje efekty

Powiększanie ust Depicenter Poznań - moje efekty

29 komentarze

 1. Jestem kosmetyczką i nigdy nie powiększyłąbym komuś ust jak i również nie oddałąbym się w ręce kosmetyczki w przypadku takiego zabiegu (i innych, z użyciem igieł i wtrzykiwania różnych substancji). W Polsce niestety nie ma co do tego regulacji, ale taki zabieg powinien zdecydowanie przeprowadzać lekarz, w gabinecie lekarskim, podawać porządne znieczulenie dentystyczne, a nie jakiś kremik i mieć sprzęt do ratowania życia pod ręką, bo różne są reakcje na takie zabiegi – pacjent może nawet dostać wstrząsu i serce może się zatrzymać. Jak pomogłaby Ci wtedy kosmetyczka?

  1. Na laserach diodowych mogą pracować jedynie kosmetolodzy po studiach magisterskich, a nie kosmetyczki, także sądzę że taki pracownik jest równie dobrze wykwalifikowany i nie ma konieczności robienia takiego zabiegu u lekarza. Tym samym myślę że Daria była w dobrych rękach jeśli chodzi o wypełnienie ust.

  2. Zgadzam się w 100%, dlatego coraz częściej możemy zobaczyć na ulicach glonojady które korzystały z usług kosmetyczek a nie lekarza. Wiem że dziewczyny chcą zaoszczędzić ale czy warto ryzykować zdrowiem?

 2. Piękny naturalny efekt! 🙂
  Delikatne powiększenie ust bardzo mi się podoba.
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie!

  lublins.blogspot.com

 3. Bardzo ładny, naturalny efekt. 🙂 Nie rozumiem większości naszych celebrytek, które decydują się na wywinięte wargi niczym glonojad. Skoro można uzyskać rezultat, jak powyżej.

 4. I have noticed you don’t monetize your blog, don’t waste your traffic, you can earn extra bucks
  every month because you’ve got high quality content.
  If you want to know how to make extra money, search for: Mertiso’s
  tips best adsense alternative

 5. I have checked your site and i have found some duplicate content, that’s why you don’t rank high in google’s search results, but there is a tool
  that can help you to create 100% unique content, search for:
  Boorfe’s tips unlimited content

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *