Powiększanie ust Depicenter Poznań – moje efekty powiększania ust

Moje usta nie były idealne, może nie wprawiało mnie to w kompleksy, jednak powodowało, że nie chętnie sięgałam po pomadki do ust. Problemem była płaska, dolna warga. Powiększanie ust w Depicenter w Poznaniu.

 

Moje usta były płaskie, brakowało im pełności i delikatniejszego wyszczególnienia. Czytałam dużo na temat powiększania ust, jednak ciężko było się zdecydować na konkretny salon, w którym chciałam podjąć się tego zabiegu. Zależało mi przede wszystkim na naturalnym efekcie, który będzie wręcz niezauważalny. Depicenter w Poznaniu, to miejsce, w którym do tej pory odbywałam sesję laserowej depilacji LightSheer Duet. Depilowałam zarówno nogi, jak i pachy. Depicenter również w swojej ofercie przeprowadza zabieg wypełnienia i konturowania ust. Paula długo nie musiała mnie namawiać na delikatne powiększenie ust poznań. W 30 minut miałam swoje wymarzone usta.

Wracając jednak do przebiegu zabiegu i opisu to w moim przypadku ból był lekki jednak śmiało do zniesienia. Zabieg rozpoczyna się nałożeniem środka znieczulającego na usta, który już po 15 minutach znieczuli miejsce, które będziemy upiększać. Następnie zostaje podany kwas hialuronowy, w moim przypadku gównie w dolną wargę Paula podała 0,5 ml. Dodatkowo wymodelowała również łuk kupidyna. Zabieg nie spowodował u mnie żadnej opuchlizny ani siniaków, dlatego od razu po powiększeniu ust mogłam wyjść na zakupy.

Zabieg powiększania ust nie jest zabiegiem trwałym, kwas hialuronowy wchłania się w zależności od organizmu, efekt utrzymuję się od 6-12 miesięcy. Koszt zabiegu uwarunkowany jest od ilości podanego kwasu, 1 ml – 700 zł, 0,5 ml – 500 zł. Zabieg dla podtrzymania efektu warto wykonywać co 8 miesięcy, kolejnym już razem zapewne zostanie podana mniejsza ilość kwasu, nie wszystko wchłonie się przez okres 8 miesięcy.  Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu powiększania ust są ciąża i laktacja, aktywna opryszczka, choroba nowotworowa, choroby gorączkowe. Zabiegi wykonujcie w sprawdzonych i zaufanych miejscach, zapraszam do Depicenter.

Powiększanie ust Depicenter Poznań - moje efekty

Powiększanie ust Depicenter Poznań - moje efekty

Powiększanie ust Depicenter Poznań - moje efekty

Powiększanie ust Depicenter Poznań - moje efekty

Powiększanie ust Depicenter Poznań - moje efekty

Podobne wpisy