Kosmetyki sesderma z topestetic azelac ru i c-vit

Kosmetyki sesderma miałam okazję Wam zaprezentować kilka dni temu na profilu instagram.

Zachęcam do śledzenia mojego profilu, ponieważ udostępniam tam dużo spontanicznych zdjęć i recenzji ciekawych produktów. Wracając do kosmetyków sesderma z topestetic, przedstawiałam Wam produkty z linii sesderma Azelac Ru, to seria, która zawiera substancje rozjaśniające. Kurację kosmetykami Azelac Ru uzupełniam serum C-VIT.

Serum C-VIT to liposomowe serum C-VIT jest produktem zalecanym w pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry, w tym skóry naczyniowej, z trądzikiem lub trądzikiem różowatym. Jak sama nazwa wskazuje, serum zawiera witaminę C. W formule serum znajdziemy również kompleks Antiox, kwas hialuronowy i wyciąg z morwy. Skoncentrowane składniki czynne serum zwielokrotniają korzyści płynące z kuracji przeciwstarzeniowej, wskazaniem do stosowania jest zapobieganie i cofanie fotostarzenia skóry. U mnie serum C-Vit spisało się idealnie, chociażby pod względem plam, które pozostały mi po lecie, jak również z problemem poszarzałej cery. Mam również wrażenie, że moje pory są znacznie węższe, a sama cera się wyciszyła i nie sprawia mi już żadnych problemów. To moja pierwsza przygoda z kosmetykami zawierającymi witaminę C i mam nadzieję, że nie ostatnia.

Jeżeli poza cerą borykacie się również z problemem ciała, warto sięgnąć po Sesderma Sesnatura krem ujędrniający piersi i ciało. Krem Sesderma zapobiega zwiotczeniu skóry związanemu z postępującym starzeniem, ekspozycją na słońce oraz utratą wagi Sesderma Sesnatura zalecany jest w przypadku utraty jędrności skóry na piersiach i nie tylko. Chroni przed przedwczesnym starzeniem oraz odżywia skórę. Krem jest również idealny w czasie ciąży i laktacji. Już po pierwszym użyciu i podczas aplikacji czuję, jak moja skóra robi się jedwabiście miękka i gładka. Kolejne etapy stosowania dają już efekt napięcia i ujędrnianie. Zauważyłam to szczególnie na brzuchu i udach. Krem mimo codziennego stosowania od 3 tygodni jest bardzo wydajny i starczy mi na kolejne kilka tygodni systematycznego nakładania. Kosmetyki Sesderma dostępne są w całej gamie w sklepie Topestetic.