Domowa przymierzalnia okularów z Sirène

Domowa przymierzalnia okularów z Sirène. W dzisiejszych czasach okulary nie służą wyłącznie do korygowania wady wzroku, ale stanowią ważny element ubioru. Okulary są tak samo ważne, jak biżuteria, czy stylowe buty. Odpowiednio dobrane potrafią podkreślić rysy twarzy, dodać elegancji, a nawet odjąć lat. Do tego oczywiście muszą sprawiać, że czujemy się w nich komfortowo i atrakcyjnie.

To wszystko sprawia, że wybór idealnych oprawek wcale nie jest taki prosty. Szczególnie gdy mamy do wyboru tak wiele kształtów, rozmiarów, materiałów i kolorów. Z pomocą w takich sytuacjach przychodzi Domowa Przymierzalnia Sirène, dzięki której możemy zamówić kilka par okularów i przymierzyć je w domowym zaciszu – bez wychodzenia z domu, bez pośpiechu, bez tłumów.

Korzystając z Domowej Przymierzalni Sirène, możemy z asortymentu sklepu wybrać 4 pary okularów, które podobają nam się najbardziej, i które zostaną nam później dostarczone prosto do domu. Jeśli nie możecie się zdecydować, możecie poprosić o pomoc stylistów, pisząc na maila: info@sireneeyewear.com lub dzwoniąc pod numer +48 796 451 089‬‬. Domową Przymierzalnię zamówicie, klikając tutaj.Domowa przymierzalnia okularów z SirènePo otrzymaniu przesyłki z Domową Przymierzalnią mamy 4 dni robocze na przymierzanie, obejrzenie i ostateczny wybór tych upragnionych oprawek. Po tym czasie zamawiamy kuriera i pakujemy oprawki do załączonego opakowania zwrotnego (cała instrukcja zwrotu znajduje się w otrzymanej przesyłce). Jeśli znajdziesz właściwy model, wystarczy zamówić go online. W taki prosty sposób wybierzemy i otrzymamy nasze nowe okulary z odpowiednią korekcją. Po kilku dniach przymiarek udało mi się wybrać wymarzone okulary Sirène. Jesteście ciekawi, jaki model wybrałam? Już niebawem przedstawię Wam swój wybór, a teraz mam dla Was kod rabatowy! Na hasło: DariaSirene, dzięki któremu kupicie okulary 10% taniej! Dostępne modele sprawdzicie na sireneeyewear.com. Domowa przymierzalnia okularów z Sirène Domowa przymierzalnia okularów z Sirène

1 komentarz

  • flamingo
    3 lata ago

    kod nie działa juz daj nowy

Zostaw komentarz