Elektryczny aspirator do nosa dla dzieci beaba

Pielęgnacja noska niemowlaka jest bardzo ważnym punktem dbania o dziecko. Maluszki nie potrafią samodzielnie oczyścić noska, a zalegająca wydzielina utrudnia oddychanie, uniemożliwia spokojny sen, a nawet sprzyja rozwojowi infekcji. 

Dawniej oczyszczanie nosa niemowlaka odbywało się przy pomocy gruszki bądź aspiratora z długą rurką, gdzie powietrze zaciąga się samemu ustami. Na rynku znajdują się też aspiratory, które podłączamy do odkurzacza. Nie przekonała mnie ta metoda z powodu hałaśliwego i niekomfortowego użytkowania. Najlepiej w takim wypadku spisują się aspiratory elektryczne, które zajmują bardzo mało miejsca, są ciche i poręczne. Użycie takiego aspiratora jest wyjątkowo szybkie i nie wymaga wyciągania odkurzacza z szafy.


Przeczytaj także: Buldog francuski, a małe dziecko

Elektryczny aspirator do nosa dla dzieci beabaZdecydowaliśmy się na elektroniczny aspirator do nosa Tomydoo, który w kilka sekund oczyszcza nosek maluszka i umożliwia swobodne oddychanie. Aspirator Beaba jest malutki, dzięki czemu mam go zawsze na przewijaku. To tam najczęściej wykonuję codzienną pielęgnację Oliwki. W zestawie znajdują się 3 wymienne silikonowe nakładki, dopasowane do wieku i potrzeb. Wszystkie końcówki są elastyczne i miękkie, nie podrażniają śluzówki. Aspirator łatwo utrzymać w czystości. Wystarczy zdjęć głowicę i oczyścić ściereczką bądź pod bieżącą wodą. Taki aspirator to obowiązkowy element wyposażenia wyprawki maluszka.


Przeczytaj także: Mustela bebe i liniment oczyszczanie skóry pod pieluszką

Elektryczny aspirator do nosa dla dzieci beaba Elektryczny aspirator do nosa dla dzieci beaba

3 komentarze

 • 5 lat ago

  Ja miałam raz elektroniczny aspirator ale chyba trafiłam na jakiś słaby ponieważ nie dało się nim nic odciągnąć. :/ jeśli jest potrzeba to używam wersji z odkurzaczem 🙂 Pozdrawiam 🙂

 • 5 lat ago

  oo ja jeszcze nie garniam takich dziecięcych tematów;D

 • lisiczka89
  3 lata ago

  elektryczny aspirator to moim zdaniem super rozwiązanie. dużo ułatwia dla mamy i dla dzieciaczka 🙂 wygodny i bezpieczny jest na pewno ten z neno sinus – moje dwie pociechy nie miały nic przeciw zanim nauczyły się samodzielnie czyscić nosek!

Zostaw komentarz