Mustela bebe i liniment oczyszczanie skóry pod pieluszką

Kompletując wyprawkę dla noworodka, nie możemy oczywiście zapomnieć o kosmetykach do pielęgnacji tej delikatnej i wrażliwej skórki. Do pielęgnacji skóry dziecka najlepiej sprawdzają się preparaty hipoalergiczne, które nie będą podrażniać i powodować alergii.

Już w czasie ciąży zaufałam marce Mustela Maternité. Są to kosmetyki dedykowane skórze przyszłych i młodych mam. Dzięki nim pielęgnacja skóry w ciąży jest łatwa, przyjemna i skuteczna. Przebrnęłam przez ciężki dla skóry na brzuszku okres ciąży, dbając tak, że nie nie pojawiły się u mnie żadne rozstępy. Skóra na brzuchu uelastyczniła się na tyle, już po tygodniu wróciła do swojego wyglądu sprzed ciąży.


Rozstępy w ciąży: jakie kosmetyki używam na rozstępy od pierwszych dni ciąży: zobacz wpis


Używałam kosmetyków Mustela, dokładnie olejek przeciw rozstępom, krem przeciw rozstępom i czasami czystego masła shea. Marka mustela budzi całkowicie moje zaufanie, dlatego pielęgnację Oliwki również pozostawiłam w rękach Mustela. Mustela bebe i liniment oczyszczanie skóry pod pieluszkąMustela Liniment to produkt, który nakładamy przy każdej zmienię pieluszki wacikiem na pupę niemowlaczka. Działamy na zasadzie mleczka oczyszczającego, którego nie musimy zmywać. Liniment nie tylko oczyszcza, ale również chroni naskórek dzięki zawartości oliwy z oliwek bogatej w kwasy omega 6 i 9. W porównaniu do zwykłych chusteczek nawilżających mamy tutaj również działanie pielęgnacyjne. Produkt jest wyjątkowo wydajny, na jedno użycie wykorzystuję jedną pompkę.

Mustela to również seria bebe, o której czytałam mnóstwo pozytywnych opinii. Produkty Mustela Bébé od zawsze cieszą się powodzeniem: są delikatne, miękkie, pachną “małym dzieckiem” i tak często przywodzą na myśl własne wspomnienia z dzieciństwa. Wybierając produkty do pielęgnacji marki Mustela, mamy pewność, że skóra naszego maluszka jest w najlepszych rękach. Mimo porodu nie zrezygnowałam ze swojej pielęgnacji z marką mustelą i cały czas używam ich kosmetyków do pielęgnacji skóry. Obecnie o skórę mojego brzuszka dba żel ujędrniający, który pomógł mi szybko powrócić do formy sprzed ciąży.Mustela bebe i liniment oczyszczanie skóry pod pieluszką

Zostaw komentarz