Depilacja laserowa Poznań LightSheer Duet Depicenter - opinia

Depilacja laserowa Poznań LightSheer Duet Depicenter – opinia

Jakiś czas temu pisałam tutaj o moich zabiegach depilacji laserowej poznań LightSheer Duet, której poddałam się w gabinecie Depicenter. Zabiegi depilacji rozpoczęłam w zeszłym roku. Teraz cieszę się nieskazitelnie gładkimi nogami i paszkami oraz czasem, który mam teraz dodatkowo dla siebie.

Depilację rozpoczęłam od nóg, temu zabiegowi poddałam się w dokładnie rok temu w marcu. Powstał również wpis na temat szczegółowych informacji o laserowej depilacji i moich wrażeń z pierwszej wizyty. Depilowałam dokładnie całe nogi, pakiet: łydki + uda. Już po pierwszym zabiegu byłam mile zaskoczona. Efektem była oczywiście redukcja ilości włosów, dzięki czemu po pierwszym zabiegu mogłam zapomnieć o depilacji nóg na około 5 dni. Kolejne zabiegi dawały coraz lepsze efekty.

Depilacja laserowa LightSheer Duet w Depicenter - podsumowanie

W moim przypadku potrzebowałam łącznie 6 zabiegów, wszystko z powodu mojego luźnego podejścia do tematu i nietrzymania się konkretnych terminów. Zabiegi należy wykonywać co 4-6 tygodni. U mnie zdarzały się nawet przerwy 8 tygodniowe. Już po pierwszym zabiegu nóg byłam tak zachwycona efektem, że przy kolejnej wizycie dołożyłam sobie również zabieg depilacji pach. O zabiegu depilacji pach także pojawił się osobny wpis. Pachy to już zdecydowanie inna bajka. Tutaj włoski są zdecydowanie delikatniejsze i tych zabiegów potrzebowałam mniej. Już po 4 zabiegu mogłam zapomnieć o depilacji pach na około 4 tygodnie. To bardzo wygodna opcja, szczególnie latem, gdy chcemy wyglądać świeżo i tak się również czuć.

Depilacja laserowa LightSheer Duet w Depicenter - podsumowanie

Do tej pory przetestowałam już wiele metod pozbywania się niechcianych włosków. Była walka z jednorazówką, kremy do depilacji, plastry z woskiem, pasty cukrowe, depilator ręczny, po którym nabawiłam się zapalenia mieszka włosowego. Nic nie przyniosło takich efektów jak zabiegi depilacji laserowej. Wydałam przez te lata kupę kasy na te wszystkie metody, które nie dały żadnych efektów. Zastanawiasz się jeszcze, czy laser diodowy jest dla Ciebie? Spokojnie jeszcze do lata zdążysz uzyskać zadowalające efekty, Umów się na bezpłatną konsultację! W gabinecie Depicenter, w którym wykonałam zabiegi depilację laserowej LightSheer Duet, ceny zaczynają się od 79 zł. Istnieje również możliwość wykupienia atrakcyjnego pakietu. Dodatkowo warto śledzić Facebook Depicenter oraz profil instagram, tam często pojawiają się bardzo przystępne promocje.

Depilacja laserowa LightSheer Duet w Depicenter - podsumowanie

Podobne wpisy