Opinia o fotoksiążkach printu, które przywołują wspomnienia

Często lubimy wracać do naszych zdjęć z dzieciństwa, siadamy wtedy wygodnie na kanapie i wyciągamy album ze starymi zdjęciami. Takie przywoływanie wspomnień sprawia nam wiele radości. 

Nasi rodzicie sumiennie wywoływali zdjęcia, zachowując tym samym piękną pamiątkę na całe życie, dlatego teraz my chcemy takie cudowne chwile zatrzymać na kartkach fotoksiążek. Samych zdjęć do albumu nie wywołujemy, zdecydowanie bardziej przekonała mnie wersja wywołanych zdjęć w fotoksiążce. Odkąd zaszłam w ciąże, zaczęłam wywoływać fotoksiązki i uzbierałam już kilka pięknych projektów. Wszystkie nasze fotoksiążki pochodzą z Printu https://printu.pl/fotoksiazka/. Projektując fotoksiążkę Printu, mamy pewność, że nasze zdjęcia wydrukowane zostaną w najwyższej jakości. Printu daje nam do dyspozycji 200 tematycznych projektów, które w mgnieniu oka pozwolą na stworzenie cudownej książki. Nasza pierwsza fotoksiążka zawiera naszą sesję ciążową. W drugiej zawarliśmy pierwsze miesiące życia Oliwki. Trzecia fotoksiązka powstała z Chrztu Świętego i teraz wywołałam kolejną z kolejnych miesięcy spędzonych z Oliwką.


Przeczytaj także: Jesienna sesja ciążowa. Cudowne miejsce, piękne złote liście i buldog francuski

Opinia o fotoksiążkach printu, które przywołują wspomnieniaJeżeli chodzi o moją osobistą opinię, to fotoksiążki Printu są bardzo solidnie wykonane z dbałością o każdy szczegół. Printu do produkcji używa tylko sprawdzonego papieru, drukując na najlepszych dostępnych maszynach do druku cyfrowego oraz LAB. Już teraz w mojej głowie rodzi się pomysł wywołania fotoksiążki z tegorocznej gwiazdki i następnie z roczku Oliwki.

Takie fotoksiążki to świetny pomysł na prezent dla naszych najbliższych w okresie świątecznym. Wystarczy złożyć zamówienie na stronie Printu.Opinia o fotoksiążkach printu, które przywołują wspomnienia Opinia o fotoksiążkach printu, które przywołują wspomnienia

1 komentarz

Zostaw komentarz