Mój mąż i jego propozycja męska na lato

W tym wpisie występuję tylko gościnnie. Główna stylizacja tym razem należy do Mikołaja.

Lato w pełni, piękna pogoda, upał i… i powoli zabieramy się za planowanie naszego urlopu. Pisząc powoli, mam na myśli, że rozpoczynamy urlop dokładnie 5 sierpnia. Nie będzie to zwykły urlop, tylko nasz miesiąc miodowy. 3 czerwca wzięliśmy, jednak lubimy spontan i urlop planujemy dopiero teraz.

Przed każdym urlopem warto zaplanować walizkę, u mnie dominują głównie zwiewne sukienki, kapelusze oraz wygodne sandałki – oczywiście na obcasie, aby dobrze eksponować nogę, świetne znalazłam w primamoda. Piękną kolekcję zwiewnych sukienek o motywach typowo letnich, kwiatowym znalazłam w Orsay. Dominuje biel, błękit oraz odkryte ramiona, czyli to, co lubię. Również tam upatrzyłam ten piękny kapelusz, który nie tylko uzupełnia stylizację, ale również chroni głowę przed mocnym słońcem, które tam, gdzie jedziemy, świeci wyjątkowo mocno.

Moja walizka już skompletowana, teraz sprawdzimy, co najczęściej wybiera Mikołaj podczas urlopu. Mój mąż nie obędzie się bez krótkich bermudów o lżejszym materiale. Obecnie trwa moda na kolor khaki i taki właśnie kolor bermudów udało nam się kupić w. Do bermudów w ciągu dnia Mikołaj przeważnie wybiera gładki T-shirt, natomiast wieczorami, gdy wybywamy na kolację bądź imprezę stawia na zwiewną koszulę i podwinięte rękawy. Koszula, którą tu widzicie, wpadła nam w ręce podczas wybierana spodenek. Jak widać, kolor khaki idealnie wpisuje się w obecnie trwające trendy, jeżeli chodzi o modę letnią. Mikołaj latem stawia na klapki, jego propozycja to skórzane japonnki Tommy Hilfiger.

Moją stylizację dopełniają efektowne buty na słupku z primamoda. Zawsze mam problem z trafieniem wygodnych butów letnich i w tym przypadku się udało. Mimo wysokiego słupka i paseczków, buty nie obciążają stopy i się mega komfortowe. Przy okazji lata postawiłam również na silikonowy zegarek, to ice-watch w kolorze czarnym z elementami złota. Świetny, co nie?

| sukienka, kapelusz – orsay, buty – primamoda, zegarek – ice-watch |

Zostaw komentarz