Aranżacja choinki w salonie i wigilijna, złota sukienka z czerwonymi szpilkami

W roli głównej nasza choinka i wigilijna, złota sukienka z czerwonymi szpilkami.

Zbliżający się koniec roku to czas na kolejne podsumowania, przemyślenia i noworoczne plany. Zanim jednak wstąpimy w nowy 2018 rok, warto zatrzymać się na chwilę i zastanowić, czy ten rok udało nam się wykorzystać na maksa? Dla nas ten rok był bardzo przełomowy, już na samym początku podjęłam decyzję o zmianie pracy, która okazała się strzałem w dziesiątkę. Do czerwca zajmowaliśmy się przygotowaniami do naszego ślubu, gdzie opisywałam wszystko krop po kroku w zakładce ŚLUB. Minęło lato, przyszła jesień, a my już myślimy o podjęciu nowych wyzwań, które chcemy powoli i sukcesywnie realizować.

Wracając do spraw blogowych, we wrześniu po 6 latach blogowania udało mi się stworzyć coś całkowicie dla mnie nowego – stronę dla kobiet, mam tutaj na myśli mojego bloga, który działa teraz na własnej domenie i prężnie się rozwija. W zeszłym roku o tej samej porze miałam przyjemność pisać dla Was świąteczny wpis, prezentując wigilijną stylizację w czerwonej mini, tym razem jestem ponownie w tym samym miejscu, ale w innej odsłonie – w złotej sukience. Stały element to czerwone szpilki, uważam, że wigilijna stylizacja powinna mieć w sobie, chociażby drobny, czerwony akcent.

Niech zbliżające się Święta Bożego Narodzenia będą pełne radości i skłaniają Was do refleksji i zadumy nad planami na Nowy 2018 Rok. Wraz z Mikołajem życzymy Wam zadowolenia i satysfakcji z podejmowanych wyzwań, odwagi i samorealizacji. Dziękuję za kolejny, wspólny rok.

*sukienka – shop-fern, buty – czasnabuty, zegarek – daniel wellington*

Nasza choinka i wigilijna, złota sukienka z czerwonymi szpilkami

Nasza choinka i wigilijna, złota sukienka z czerwonymi szpilkami

Nasza choinka i wigilijna, złota sukienka z czerwonymi szpilkami

31 komentarzy

Zostaw komentarz

Podobne wpisy