Nowy rok, nowa ja i catering dietetyczny FITEAT

Nowy_rok_nowa_ja_catering_dietetyczny_FITEAT_Poznan

Nowy rok, nowa ja itp itd. Może jednak zamiast po nowym roku, warto już teraz zadbać o swoją poświąteczną formę?

Święta to taki czas, w którym oddajemy się w pełni rozpuście i smakujemy wszystkich potraw, nie zważając na znajdujące się w nich kalorię. Również jestem tego zdania i uważam, że mimo diety należy sobie czasami pozwolić na małe grzeszki.

O dziwo, w te święta nie nachodziła mnie ochota na wypieki, makowiec czy sernik, zdecydowanie bardziej wolałam popróbować ryby po grecku, barszczu i pierogów.

Te trzy dni obżarstwa odbijają się na nawet najtrwalszych organizmach więc i ja szybko odczułam zatrzymanie wody w organizmie. Mój catering dietetyczny z Poznania Fiteat.co szybko pomógł mi wrócić do formy 🙂 Pisałam szczegółowo już o nim jakiś czas temu na blogu. Wtedy, gdy my się objadamy, Fiteat.co pracuje nad nowym, smacznym menu na kolejny poświąteczny dzień. Może te trzy dni przed sylwestrem pomogą mi, chociaż w małym stopniu zrzucić poświąteczny brzuszek. Catering to również idealna odskocznia w momencie, gdy mamy już dosyć kolejnej łyżki sałatki czy kapusty z grzybami. Szybko się przejadam, dlatego już po świętach nie byłam w stanie patrzeć na serwowane potrawy świąteczne i marzyłam o zwykłym kurczaku i surówce. W tym całym świątecznym objadaniu najbardziej męczy mnie uczucie ciężkości. Pięć regularnych posiłków, które serwuje catering dietetyczny Fiteat.co, sprawia, że w szybkim tempie pozbywamy się brzucha i przyśpieszamy tym samym metabolizm, dzięki czemu czujemy się lekko i zdrowo.

Nowy rok, nowa ja i catering dietetyczny FITEAT Poznań

Nowy rok, nowa ja i catering dietetyczny FITEAT Poznań

Nowy rok, nowa ja i catering dietetyczny FITEAT Poznań

Nowy rok, nowa ja i catering dietetyczny FITEAT Poznań

Nowy rok, nowa ja i catering dietetyczny FITEAT Poznań

24 komentarze

  1. Wygląda naprawdę smacznie ale jedzenie z pudełki nigdy mnie nie przekonywało 🙂 Może jeszcze mam silnie zakorzenione skojarzenie z gotowym jedzeniem z supermarketów, które zdrowym składem nie grzeszy. Muszę spróbować, żeby się przekonać 🙂 Póki co jestem na diecie, którą przygotował mi dobry dietetyk. Częstochowa, w kórej mieszkam od niedawna, bardzo pozytywni mnie zaskoczyła, bo znalazłam na prawdę wspaniałego specjalistę, które pomógł mi zrzucić kilka zdędnych kilogramów. Teraz jestem na etapie wychodzenia z diety i czuję, e nigdy nie wróce do mojego wczesniejszego stylu życia. Zdrowie przede wszystkim 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *