Moja dieta catering dietetyczny Poznań FitEat.co

Ostatnie miesiące lenistwa i złej diety nie pozostawiły na mnie suchej nitki.

Od powrotu z Majorki sobie trochę folgowałam i pozwalałam na więcej przetworzonych produktów, słodyczy i fast foodów. Teraz wracam ze zdwojoną siłą i zaczynam przygotowywać formę na kolejny rok. Nogi można zrobić na siłowni, ręce również, ale co z brzuchem? Niestety, brzuch musimy zrobić w kuchni. Nie ma magicznych treningów, które mimo złej diety pozwolą nam cieszyć się kaloryferem na brzuchu. Moim ogromnym problemem była dieta, ciężko było mi utrzymać regularność pięciu posiłków dziennie. Zazwyczaj były 2 albo 3 i to raczej z nastawieniem wielkiego objedzenia się na wieczór. W walce z regularnością posiłków pomogła mi dieta i catering dietetyczny FitEat.co

Jestem miłośniczką prostego jedzenia i nieskomplikowanych smaków, więc wybierając spośród ogromnej ilości diet dostępnych na FitEat.co, wybrałam klasyczną dietę Basic o obniżonej wartości kalorycznej. 1200 kalorii wybrałam z powodu zrzucenia 3 nadprogramowych kilogramów, które utrzymują się od wakacji. Firma ma w swojej ofercie 12 różnych wariantów diet, więc każdy znajdzie coś dla siebie, nawet Ci, którzy nie tolerują laktozy czy glutenu. Jest również opcja dla mam i dzieci.

Staram się rygorystycznie trzymać dowożonych posiłków, częstotliwość i ilość jedzenia sprawia, że jestem cały czas najedzona. Bałam się na początku, widząc ilość podawanych posiłków, że przytyję na tej diecie, cały czas jem i nie czuję głodu, ale nie ma się czego martwić, w ciągu tygodnia zrzuciłam już 1 kg. Taka dieta to duża oszczędność czasu i wygoda. Dietę możecie zamówić pod wskazany przez Was adres, swoją dietę otrzymuję do pracy zaraz po wejściu o godzinie 8. Przemiła obsługa dostosowała się do wskazanych przeze mnie godzin odbioru. Przy 2 posiłkach dziennie miewałam problemy trawienne i czułam, że mój metabolizm znacząco się spowolnił. Dlatego ogromną zaletą regularnych posiłków jest przyśpieszenie tempa metabolizmu, jem częściej i czuję się lekko.

Podobne wpisy