Karmienie piersią – jak przygotować się do okresu laktacji w teorii i praktyce

Karmienie piersią nie jest wcale takie proste, jak mogłoby się nam wydawać. Często jest to proces, który przyprawia nas o stres i zakłopotanie, nie wspominając już o bólu i zmęczeniu. Możemy sobie jednak ułatwić ten proces laktacji w życiu kobiety, który jak widać, jest nie lada wyzwaniem.

W teorii i praktyce karmienie piersią to proces, który wymaga wypracowania własnej strategii i podejścia. Każde dziecko jest inne, tak samo jest z mamą. Niektóre mamy mają tyle mleka, że mogłyby wykarmić połowę miasta, inne natomiast mają problem z uzupełnieniem zapotrzebowania na mleczko u swojej pociechy. Ten wpis jednak nie powstał po to, aby wskazywać, czy karmienie piersią jest lepsze od karmienia mlekiem modyfikowanym, jak wiemy, są sytuację bez wyjścia i musimy przejść czasami na to drugie mleko.


Wanienka shnuggle, skusiłam się na zakup czytając pozytywne opinię w sieci: zobacz wpis


Chciałam Wam dzisiaj przedstawić urządzenie, które ułatwi karmienie piersią i sprawi, że ten moment może być przyjemniejszy. Każda mam karmiąca powinna mieć przy sobie laktator. To urządzenie, dzięki któremu można bez większego wysiłku nakarmić dziecko naturalnym pokarmem. Niekiedy również to właśnie ten wynalazek pozwala na utrzymanie laktacji.Karmienie piersią - jak przygotować się do okresu laktacji w teorii i praktyceMożemy zakupić laktator ręczny, jednak zdecydowanie lepszy komfort odciągania pokarmu zagwarantuje nam laktator elektryczny. Zaprezentuję Wam laktator elektryczny NUK Nature Sense. Aby zaspokoić indywidualne potrzeby matek świeżo po porodzie, odciąganie pokarmu powinno być jak najbardziej elastyczne i wydajne. Nowy elektryczny odciągacz NUK Nature Sense umożliwia optymalny wypływ pokarmu z uwzględnieniem indywidualnych cech każdej matki.


Torba do porodu dla mamy i niemowlaka – co i kiedy spakować: zobacz wpis


Gwarantuje to przede wszystkim 16 różnych ustawień, które regulują rytm pompowania i siłę ssania. Można swobodnie wybierać pomiędzy 4 ustawieniami siły ssania i 4 ustawieniami rytmu ssania, które można łączyć ze sobą. Każde dostępne ustawienie możemy zapisywać i dzięki temu stworzyć indywidualny program, który będzie odpowiadał naszej naturze. Laktator wyposażony jest w innowacyjny wyświetlacz LCD, na którym można bezpośrednio na ekranie sprawdzić proces odciągania, czas odciągania i aktualny stan naładowania baterii. Laktator warto mieć również spakowany do torby do szpitala. Dzięki niemu możemy w szybki sposób zainicjować karmienie piersią w razie komplikacji.
Karmienie piersią - jak przygotować się do okresu laktacji w teorii i praktyceW zestawie otrzymujemy buteleczkę na ściągnięty pokarm NUK Nature Sense wraz ze specjalnie zaprojektowanym silikonowym smoczkiem, która umożliwia bardziej naturalne odczucie podczas ssania, a przede wszystkim zapewniają swobodny, naturalny wypływ pokarmu. Taki laktator to również świetny sposób na urwanie się na chwile od dziecka zostawiając je z tatą, który może bez problemu nakarmić dziecko naszym mlekiem, które w mgnieniu oka podgrzeje, korzystając z podgrzewacza do pokarmu NUK Thermo Express. Jest to małe urządzenie, które szybko i delikatnie podgrzeje dziecięcy pokarm za pomocą pary w ciągu zaledwie 90 sekund* do odpowiedniej temperatury. Z takim zestawem karmienie piersią stanie się proste i przyjemne. Karmienie piersią - jak przygotować się do okresu laktacji w teorii i praktyce Karmienie piersią - jak przygotować się do okresu laktacji w teorii i praktyce Karmienie piersią - jak przygotować się do okresu laktacji w teorii i praktyce

3 komentarze

 • OLA
  5 lat ago

  Moim zdaniem nie powinnaś reklamowac czegoś czego nie używałas i nie masz pojęcia czy faktycznie działa tak jak piszesz i spełnia oczekiwania. Recenzje można napisać po własnym doświadczeniu użytkowania.

  • Daria
   5 lat ago

   Ten wpis dotyczy przygotowania do okresu piersią i w jakie urządzenie warto się zaopatrzyć. Nie jest to recenzja urządzenia, recenzja pojawi się po użyciu.

 • 5 lat ago

  super artykul dziekuje!
  Pozdrawiam – http://www.wolfiepoli.com/

Zostaw komentarz