Kępki rzęs – piękne i zalotne kobiece spojrzenie

Nie każda kobieta może pochwalić się imponującymi rzęsami. Kosmetyka pozwala jednak wykorzystać rzęsy, które można samodzielnie nałożyć w warunkach domowych lub w salonach. W ten sposób uda się uzyskać imponujący efekt. Spojrzenie będzie zalotne i trudno będzie mu się oprzeć.

Gotowe kępki rzęs do zagęszczania

Nie każda kobieta zdaje sobie sprawę, że naturalne rzęsy nie znoszą nadmiernej ilości kosmetyków. Stają się one słabe. W efekcie z czasem może być ich coraz mniej. Wypadanie to także efekt upływającego czasu. Można jednak wykorzystać sztuczne rzęsy. Kępki są łatwe do samodzielnego nałożenia, a efekt otrzymuje się “na już”. Panie chętnie decydują się na taką poprawę własnych naturalnych rzęs przed imprezami lub innymi wyjątkowymi okazjami. Tym bardziej że kępki rzęs można samodzielnie zamówić online. Pozwolą one zapewnić naturalny wygląd, którego nie trzeba będzie dodatkowo traktować tuszem do rzęs.

Jak przykleić kępki rzęs?

Do zagęszczania rzęs można doprowadzić w salonach kosmetycznych. Tam trzeba umawiać się na wizytę z odpowiednim wyprzedzeniem. Niekiedy jednak okazuje się, że trafia się spontaniczne wyjście i na kosmetyczkę nie będzie już czasu. Kępki można przykleić samodzielnie. Oto krótka instrukcja krok po kroku, która pozwoli cieszyć się naturalnym wyglądem.

  1. W pierwszej kolejności wykonaj makijaż oczu. Tak, abyś później nie musiała nic już poprawiać.
  2. W zestawie ze sztucznymi rzęsami powinnaś znaleźć klej. Zwróć uwagę na to wcześniej, bo niekiedy należy dokupić go osobno. Mając ten klej, wyciśnij jego niewielką ilość na jakąś podkładkę. Może to być zakrętka od słoika. Nigdy nie nanoś kleju z tubki bezpośrednio na pasek z rzęsami.
  3. Kępki rzęs chwyć pęsetą. W ten sposób zanurz pojedyncze pasmo włosków w kleju.
  4. Teraz czas na pierwsze nałożenie. Zawsze rozpoczynaj od zewnętrznej strony oka. Kępkę rzęs dociśnij między swoimi rzęsami. Musisz odczekać, aż klej zaschnie. Z reguły nie trwa to dłużej niż 30 sekund. Po tym czasie przejdź do kolejnej kępki.

Zawsze należy wyposażyć się w pęsetę, ponieważ manewrowanie delikatnymi kępkami będzie wtedy zdecydowanie łatwiejsze. Za pomocą samych palców nie uda się uzyskać efektu WOW.

Na powiekę należy przykleić tyle rzęs, ile jest potrzeba. Niektórym paniom wystarczy zaledwie kilka kępek, aby uzyskać pożądany efekt. Inne wolą nałożyć trochę więcej rzęs. Ta kwestia jest rzeczą indywidualną, którą należy dopasować już do własnych potrzeb.

Jak usunąć kępki rzęs?

Warto poruszyć ten temat, ponieważ źle podjęte kroki mogą sprawić, że kobieta nie będzie mogła cieszyć się nawet swoimi naturalnymi rzęsami. Nigdy nie można sztucznych rzęs usuwać pęsetą. Lepiej użyć do tego specjalnych preparatów kosmetycznych lub dwufazowego płynu, który wykorzystuje się również do usuwania makijażu. Wystarczy niewielką ilość nałożyć na wacik. Tak nasączony wacik należy przyłożyć do oka i przytrzymać przez kilkanaście sekund. Pozwoli to na rozpuszczenie kleju, a co za tym dalej idzie, kępki samodzielnie będą odchodzić od oka. Nigdy nie można oka trzeć, ponieważ doprowadzi to do uszkodzenia naturalnych rzęs, które w efekcie mogą wypadać razem z cebulkami.

Do wyboru są kępki o różnej długości, co też należy wziąć pod uwagę w trakcie zakupu. Chodzi bowiem o uzyskanie naturalnego efektu, a nie sztucznego przerysowania. Pod uwagę należy wziąć także produkty, które posiadają odpowiedni certyfikat bezpieczeństwa. Tym bardziej że jest to produkt, który znajduje się przy oku. Zła jakość produktu może wpłynąć na pojawienie się przykrych dolegliwości w tej okolicy.

Kępki rzęs - piękne i zalotne kobiece spojrzenie

Artykuł sponsorowany

Zostaw komentarz