Lansinoh lanolina i laktator wspierają karmienie pokarmem mamy

Karminie piersią nie jest wcale takie kolorowe, jak wydaje się kobietom, które są w pierwszej ciąży i planują swoją mleczną podróż rozpocząć od razu po porodzie. 

W moim przypadku, gdzie niespodziewanie wynikła sytuacja i poród naturalny został zakończony zabiegiem cesarskiego cięcia na cito, pokarm pojawił się dopiero w 3 dobie po narodzinach malutkiej. W te 3 dni musiała być dokarmiana butelką, a ja będąc jeszcze w szpitalu, wspomagałam mój proces laktacji laktatorem. Gdy już wszystko ruszyło i miało być super, pojawił się ogromny ból piersi. Tu z pomocą przychodzi Lansinoh HPA Lanolin. To niezwykły produkt, który łagodzi podrażnienia, zapobiega pękaniu i wspomaga regenerację brodawek, które przy karmieniu są niezwykle narażone na ból. Lansinoh HPA Lanolin jest produktem bezpiecznym dla mamy i maluszka. Nie ma konieczności zmywania produktu przed karmieniem.
Lansinoh lanolina i laktator wspierają karmienie pokarmem mamyLansinoh wspiera proces laktacji, również oferując genialne kompresy żelowe, które możemy używać zarówno na ciepło, jak i na zimno. Na zimno genialnie łagodzą ból piersi i dają uczucie ukojenia. Kompresy użyte na ciepło udrażniają przepływ pokarmu, wspomagając w ten sposób laktację. Kompresy można używać również podczas bezpośredniego ściągania pokarmu, pasują na każdy laktator. Na koniec oczywiście nie mogło zabraknąć laktatora. To sprzęt, który powinna mieć przy sobie każda karmiąca mama.

Nie ważne, czy karmisz piersią, czy ściągasz pokarm i podajesz w butelce. Laktator to obowiązkowe wyposażenie wyprawki noworodkowej. Jeżeli planujemy karmić piersią na pełnych obrotach, warto zaopatrzyć się w konkretny laktator elektryczny. Lansinoh oferuje niezwykle mały i poręczny laktator, który możemy zabrać dosłownie wszędzie. Laktator posiada 5 poziomów ssania oraz dwa procesy odciągania pokarmu. Dzięki temu możemy bez problemu dostosować go do swoich potrzeb. Wszystkie produkty Lansinoh dostępne są w TopesteticLansinoh lanolina i laktator wspierają karmienie pokarmem mamy Lansinoh lanolina i laktator wspierają karmienie pokarmem mamy

Zostaw komentarz