Nowe miejsce w Poznaniu – butik DRESS-UP

W zeszłą sobotę miała okazję uczestniczyć w otwarciu nowego butiku w Poznaniu, mowa o butiku DRESS-UP.

Butik DRESS-UP to miejsce, w którym znajdziesz takie marki jak: Gestuz, Saint Tropez, Soaked in Luxury, MINIMUM, Karen by Simonsen i wiele innych w zaskakująco niskich cenach. A dodatkowo na miejscu czeka na Was wiele promocji i ciekawych ofert. Butik DRESS-UP to niszowy sklep, który oferuje nam oryginalne i niepowtarzalne rzeczy, których nie trafisz w sieciówkach. Kupując w DRESS-UP, masz pewność, że staniesz się posiadaczką nietuzinkowych i oryginalnych ciuchów. Jestem zwolenniczką takich sklepów, cenie je przede wszystkim za różnorodność, oryginalny klimat i urokliwe aranżacje samego butiku wewnątrz.

Zaproszenie na otwarcie sklepu odzieżowego DRESS-UP przyjęłam z iście radością, zerkając na stronę internetową sklepu, możecie sprawdzić, jaką oferują kolekcję damską w super cenach. Zauroczył mnie nie tylko sam sklep, ale również przemiłe Panie, które obsługiwały mnie tego dnia. Więc jak widać, zakupy w sklepie potęguje nie tylko aranżacja, ale również sympatyczna atmosfera. Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie wróciła z nowościami tego dnia ze sklepu. Wybrałam granatowe, dopasowane cygaretki, beżowy, klasyczny trencz, czarną bluzkę i czerwoną koszulę, bo jak wiecie, czerwony to hit tego sezonu, który prezentowałam ostatnio na blogu, pokazując mój red total look.

Butik DRESS-UP tak jak wspomniałam, znajdziecie w internecie pod adresem www.dress-up.pl, bądź stacjonarnie, jak na razie w Poznaniu na ulicy 28 czerwca 1956 r 307. Miejmy nadzieję, że tych sklepów pojawi się więcej, ponieważ dostępne w ofercie rzeczy są naprawdę unikatowe. Zapraszam Panie, które cenią sobie indywidualny i oryginalny wygląd, a zapewne wszystkie chcemy takie być!

Wyniki konkursu Synchroline: nagroda główna – Małgorzata Korniluk, nagrody pocieszenia: Magdalena Grabowska, Agnieszka Buchelt, Katarzyna Rzeczycka, Iza Szupłak. Proszę o wysłanie danych adresowych na s.darria@gmail.com