Powiedz sobie #jestemniesamowita. Kontigo challenge

To, że potrafimy mówić o sobie w superlatywach, wcale nie wskazuje złej cechy. My, jako kobiety powinnyśmy jak najczęściej mówić o sobie dobre rzeczy, wskazując pozytywy i fakty, które wskazują, że jesteśmy wyjątkowe. 

Większość kobiet uważa za problematyczne, aby mówić w superlatywach, tymczasem powinnyśmy jak najwięcej wskazywać swoich zalet. To fakt, jak spostrzegamy same siebie, buduje w nas siłę i determinację. Jako mama i osoba pracująca jestem w stanie powiedzieć, że #jestemniesamowita. A dlaczego? A dlatego, że urodziłam cudowną córeczkę, dla której jestem w stanie oddać wszystko. Oliwka buduje We mnie ogromną siłę i codziennie daje mi super energię do realizacji nowych wyzwań. #jestemniesamowita, ponieważ zbudowałam wraz z mężem dom pełen miłości, mamy cudowną rodziną i kochającego psa. RODZINA TO MOJA SIŁA! #jestemniesamowita, ponieważ od 8 lat buduję dla Was tę stronę, to mój blog, moje miejsce w sieci, które stało się już drugą częścią mnie. #jestemniesamowita, ponieważ… no właśnie! Tak naprawdę mogłabym tak cały dzień wymieniać, za co uważam się jako niesamowitą kobietę i jestem pewna, że Ty też tak potrafisz!

Spróbuj zadać sobie to pytanie i zobacz, ile masz w sobie cech z niesamowitej kobiety. Jedno pytanie potrafi zbudować w nas ogromną siłę do działania. To akcja przeprowadzona przez markę Kontigo i dzięki niej my kobiety jesteśmy w stanie budować w sobie świadomość naszych niesamowitych działań.

1 komentarz

  • 5 lat ago

    Świetna akcja!
    Przy okazji, piękna bluzka. 🙂

Zostaw komentarz