Szukacie motywacji do treningu? Dobrze trafiliście!

Szukacie motywacji do treningu? Brakuje Wam kopa do działania? Dobrze trafiliście!

Zdradzę Wam mój sposób na zmotywowanie się do treningu życia. Zawsze, gdy do mojej kolekcji dołączy nowy strój do fitnessu od razu mam ochotę wskoczyć w te genialne legginsy, ubrać top i zawiązać sportowe buty. Odpalić trening bądź po prostu wsiąść do samochodu i przejechać się na siłownię. To taki moment, w którym od razu chce testować nowe ciuchy i dać z siebie 100%.

Tak jak niektóre kobiety cieszy przymierzanie w sklepie i zestawianie rzeczy na co dzień, tak ja świetnie czuję się, biegając po sklepach z modą sportową. Lubię poszukiwania idealnego stroju, który nie tylko zmotywuje, ale również funkcjonalnie poprowadzi mój trening sukcesywnie do końca. Codziennie w drodze do pracy mijam poznańską Avenidę i dlatego często wpadam na 2 piętro do salonu up8, aby sprawdzić nowości z mniej dostępnych stacjonarnie marek takich jak: Gym Hero, czy Wake Up & Squat. Poza tym obsługa jest tam naprawdę super ???? (Pozdrowienia dla Bruna!)

Jeżeli jednak nie macie pod ręką stacjonarnie salonu up8, możecie skorzystać z zakupów online ze zniżką -20% na hasło fitporcelain. U mnie wybór padł na czarne legginsy Nike, top Nike, genialną bomberkę adidas w kolorze khaki i mega dopasowane buty do biegania adidas. Całym zestawem pochwalę się Wam w kolejnych wpisach.

Może zbliżający się koniec roku to czas, w którym warto zainwestować w porządny strój do fitnessu i ruszyć swoje cztery litery do działania? Ja jestem zdecydowanie na tak! 🙂 Więcej moich sportowych wpisów znajdziecie w zakładce SPORT. 

Podobne wpisy