Biżuteria - pomysł na prezent

Biżuteria – pomysł na prezent

Powoli zaczynamy myśleć o zakupie prezentów dla najbliższych.

Tym razem może zamiast kolejnej pary skarpetek czy zestawu kosmetyków warto sprawić drugiej osobie prezent w postaci biżuterii?

Biżuteria jest prezentem bardzo osobistym i nieprzemijającym. Wybierając biżuterie, możemy zdecydować się na biżuterię z Kryształami Swarovskiego, która jest starannie i luksusowo wykonana. Możemy liczyć, że byłyśmy grzeczne i 24 grudnia pod choinką znajdziemy prezent świąteczny elegancką biżuterię, albo taki prezent sprawić sobie same zaglądając na stronę firmy Polcarat Design.

W ofercie Polcarat Design znajdują się wyroby z samego srebra, jak też pokryte złotem lub rodem. Biżuteria zdobiona cyrkonią, kryształami Swarovskiego, bursztynem oraz szeroką gamą innych kamieni ozdobnych. Warto stawiać na polskie marki i właśnie Polcarat Design produkuje biżuterię w Rumi. Na Polcarat Design trafiłam, szukając modnych obecnie sztywnych bransoletek. Znalazłam świetną imitującą pasek, dodatkowo zamówiłam również drugą, na prezent dla bliskiej osoby.

Specjalnie dla Was przejrzałam asortyment sklepu i wybrałam kilka bransoletek i zawieszek, które możecie sprawić żonie, narzeczonej, mamie, babci, teściowej czy siostrze na zbliżające się święta. Uwielbiam biżuterię, szczególnie tą wyróżniająca się spośród obecnie dostępnych dodatków i taki prezent sprawiłby mi ogromną radość. Zawieszki to niebanalny dodatek zarówno do łańcuszka, jak i bransoletki.

Sama jestem ogromną fanką bransoletek i mam w swojej kolekcji kilka ciekawych, dlatego ogromną radość sprawiłaby mi bransoletka ze wskazanych poniżej. Jak widać, sama zdecydowałam się na drugą od lewej i prezentuje się niebo lepiej niż na zdjęciach. Mój wybór padł głównie na bransoletki srebrne, a wiecie dlaczego? To właśnie srebrnych bransoletek mam najmniej i po zakupie bransoletki z Polcarat Design pomyślałam, że muszę nadrobić moją kolekcję biżuterii wzbogacając ją o elementy srebrne.

Konkurs zorganizowanym wraz z Niren wygrywają: Monika Domańska, Marlena Tobiszewska i Kamila Rudnicka. Gratulujemy i prosimy o kontakt ze sklepem w celu odebrania nagrody <3