Drewniane zabawki edukacyjne, które znalazły się u nas pod choinką

Jesteśmy już po świętach, więc wpisy z prezentownikami odchodzą już w zapomnienie na kolejny rok, tymczasem chciałabym Wam pokazać, co ciekawego znalazła Oliwka pod choinką.

O stoliczku edukacyjnym Janod pisałam już podczas wpisu, w którym prezentowałam zabawki idealne dla niemowląt. To właśnie ten stoliczek wybraliśmy dla Oliwki jako prezent pod choinkę. Drewniany stoliczek solidnie wykonany cieszy Oliwkę od samego rana przez cały dzień do późnych godzin wieczornych, bo przecież przy tak świetnej zabawie nikt nie myśli o rychłym pójściu niuniu. Stoliczek jest stabilny i solidnie wykonany, dzięki czemu z łatwością Oliwka może przy nim ćwiczyć pierwsze kroczki. Zabawka Janod ma również dużo drewnianych klocków, które stymulują rozwój i wyobraźnie poprzez możliwość dowolnego ich układania, co sprawia Oliwce największą frajdę.

Zabawa przy takim drewnianym stoliczku edukacyjnym jest zdecydowanie najlepsza. Stoliczek jest tak genialną zabawką, że zakup go nie jest wcale taki prosty, polowaliśmy na niego długo czas, często zabawki Janod są wykupione z powodu dużego zainteresowania, nic dziwnego w końcu są pięknie i solidnie wykonane. Swój stoliczek zamówiliśmy w sklepie calydlamamy.pl Drewniane zabawki edukacyjne, które znalazły się u nas pod choinkąOliwka zaczyna stawiać już pierwsze samodzielne kroczki, dlatego dokupiliśmy jej dodatkowy prezent w postaci drewnianego pchacza, zależało mi na pchaczu, który nie znudzi się w momencie, gdy Oliwka zacznie już sama chodzić. Drewniany pchacz ma wiele funkcji i możliwości zabaw, dzięki czemu można go nie tylko pchać, ale również się z nim bawić.


Przeczytaj także: Super prezenty zabawki dla niemowląt Janod i Lilliputiens Drewniane zabawki edukacyjne, które znalazły się u nas pod choinką Drewniane zabawki edukacyjne, które znalazły się u nas pod choinką Drewniane zabawki edukacyjne, które znalazły się u nas pod choinką

Zostaw komentarz