Jak zwiększyć objętość włosów?

Moje włosy są długie i od jakiegoś czasu nie sprawiają mi żadnych problemów, jedyny ich mankament, jaki mi doskwiera to brak objętości.

Każdego dnia wyciągałam ze szczotki masę włosów, moje włosy często spotykam również w łazience na podłodze, co jest męczące w przypadku ciągłego sprzątania. Kupiłam świetną szczotkę Michel Mercier. Problem z wypadaniem włosów minął, jednak brak objętości pozostał. Szukając pomocy, wpadłam na produkty trychologiczne marki Mediceuticals. Tymczasem, od ponad miesiąca używam kuracji Mediceuticals i dziś chciałam podzielić się z Wami wrażeniami z testowania po tym czasie. Nie mam większych problemów ze skórą głowy, dlatego wybrałam kurację do skóry normalnej. W skład zestawy wchodzą 3 produkty.

W pierwszej kolejności nakładamy preparat Folligen™ (czyli szampon) na wilgotne włosy. Pozostaw na 2-3 minuty, po czym myjemy jak klasycznym szamponem. Spłucz włosy. Ten etap powtarzamy, następnie osuszamy włosy. Szampon jest dość gęsty, ma przezroczystą, bezbarwną konsystencję. Pachnie mentolowo, dając odświeżający efekt. Zapach szybko rozprzestrzenia się w łazience. Zdecydowanie na plus.

Następnie nakładamy na osuszone włosy odżywkę, czyli preparat Vitatin™. Pozostawiamy na 2-3 minuty i spłukujemy. Odżywka jest bardzo gęsta i wydajna. Pachnie przyjemnie i delikatnie.

Preparatu Cellagen™ to mgiełka w sprayu, którą aplikujemy na suche lub lekko wilgotne włosy. Po aplikacji za pomocą pompki na skórę głowy warto wykonać delikatny masaż i rozprowadź mgiełkę dokładnie po całej powierzchni skóry głowy. Pachnie podobnie do szamponu, dość miętowo i orzeźwiająco.

Cała kuracja Mediceuticals mnie zachwyciła i pozytywnie zaskoczyła. Zestaw jest bardzo wydajny, z pewnością będę używała go przez bardzo długi czas. Samo działanie jest jak najbardziej widoczne. Ze szczotki wyciągam znacznie mniej włosów, a to dowód na to, że kuracja przynosi efekty i moje włosy powoli odzyskają swoją gęstość.

Podobne wpisy