Mezoterapia poznań, sprawdź moje efekty i opinie

Mezoterapia poznań, sprawdź moje efekty i opinie

Mimo używania kremów z wysokim filtrem, zakładania kapelusza i chronieniem twarzy przed słońcem,

na Majorce były takie temperatury, że tak i tak wróciłam z opaloną buzią. Moim odwiecznym problemem jest przesuszająca się skóra na twarzy. Takie intensywne opalanie dodatkowo potęguje ten problem i po powrocie przez dłuższy czas pojawiały się suche skórki na mojej twarzy. Wtedy pomyślałam o mezoterapii, to zabieg mający na celu natychmiastowe nawodnienie skóry, zwiększenie jej elastyczności oraz wypełnienie mniejszych zmarszczek. Mezoterapia nadaje się idealnie jako profilaktyka przeciwzmarszkowa, dla skór suchych, szarych, pozbawionych blasku oraz dla skóry z zaawansowanym procesem starzenia jako terapia silnie odbudowująca.

Na zabieg mezoterapii wybrałam się do Gabinetu Mezoterapia-poznań, który znajduje się w Poznaniu przy ulicy Cieszkowskiego 2. Zabieg odbył się w naprawdę miłej atmosferze, został przeprowadzony delikatnie bez jakiegokolwiek bólu, co miało wpływ na wygląd mojej twarzy od razu po zabiegu. Mogłam śmiało wyjść do sklepu, wyglądałam jak po wykonaniu peelingu, a nie jak po nakłuwaniu twarzy 🙂 Po oczyszczeniu skóry na moją twarz zostało nałożone znieczulenie i następnie, po odczekaniu kilku minut rozpoczęło się nakłuwanie. Podczas nakłuwania moja twarz otrzymywała ampułkę Cytocare 532 – ekskluzywny koktajl dla skóry. Po zabiegu została nałożona maska Filorga Skin Perfusion GR Youth Mask – maska o silnym działaniu nawilżającym.

Zabieg mezoterapii polecam wszystkim osobą, które w jakiś sposób chcą poprawić stan swojej skóry. Mezoterapia to także świetny sposób na redukcję  cellulitu, rozstępów, jak i wzmocnienie osłabionych cebulek włosów. Moja skóra po tym zabiegu jest nawilżona, rozświetlona i wyraźnie napięta. Zapraszam do oglądania relacji z zabiegu.

Podobne wpisy