Nowa rola – narodziny Taty. Koszulki z genialnym nadrukiem

Wraz z narodzinami Oliwki w naszym domu pojawiła się nie tylko mama, ale również tata. Rola taty w rodzicielstwie i wychowaniu jest bardzo ważna i powinna być pielęgnowana od pierwszych dni życia.

Bycie tatą nie jest prostą sprawą w życiu mężczyzny, to rola, do której mężczyzna musi dorosnąć. Początki nie były łatwe, Mikołaj bał się chwytać tak malutką Oliwkę, ale z dnia na dzień ich bliskość jest coraz mocniejsza. Moment, w którym pojawiła się Oliwka na świecie, sprawił, że Mikołaj zakochał się i oszalał na jej punkcie.


Przeczytaj także: Buldog francuski, a małe dziecko

Nowa rola - narodziny Taty. Koszulki z genialnym nadrukiemMówią, że pierwszy miesiąc w wychowaniu dziecka jest najtrudniejszy i to faktycznie jest prawda. Teraz gdy Oliwka ma już prawie dwa miesiące, widzę, że wszystko, co kiedyś sprawiało ogromną trudność, jest zdecydowanie łatwiejsze. Oliwka uwielbia, gdy jej śpiewam. Słuchanie śpiewającej i wygłupiającej się mamy sprawia jej ogromną radość. Natomiast rozmowy z tatą uspokajają i wzbudzają w niej ogromne zainteresowanie. Gdy pogoda dopisuje, staram się jak najczęściej wybierać się na spacerki. Oczywiście towarzyszy nam również Pola, która na słowo ‘spacerek’ trzęsie się z radości. Mega szybko składający się wózek i wygodna baza isofix sprawiają, że z ogromną radością zabieram Oliwkę do auta i wyruszamy na nasze małe wycieczki na zakupy do miasta.

Co powiecie na takie koszulki z nadrukiem? Zamówiłam dla nas kilka wraz z body dla Oliwki. Bałam się trochę jakości, ale są naprawdę super. Mikołaj jest wybredny w stosunku do koszulek, a tą nosi z ogromną radością, więc jak widać, jest naprawdę super. Tu koszulka akurat jest z nadrukiem dla taty, ale możecie dowolnie wybierać i tworzyć własne projekty. Wszystko na ohshop.shoplo.com!


Przeczytaj także: Nasza boho sesja ślubna w plenerze i pierwsza rocznica ślubu

Nowa rola - narodziny Taty. Koszulki z genialnym nadrukiem

3 komentarze

  • 5 lat ago

    Awww, dumny tata! 😀 I przekochana dziewczynka. <3

  • 5 lat ago

    Urocze zdjęcia. 🙂

  • 5 lat ago

    Udział taty w wychowaniu dziecka nie moze byc pomijany pomimo, ze na początku niektórzy ojcowie mogą bronić sięrękami i nogami przed opieką nad dziećmi. Jednak jesteśmy mężczyznami i żadne wyzwanie nie jest nam straszne 🙂

Zostaw komentarz