Nasza boho sesja ślubna w plenerze i pierwsza rocznica ślubu

Jestem zdumiona, jak te dni szybko mijają. Pomyśleć, że dokładnie rok temu odbył się nasz ślub, 3 czerwca 2017 roku dokładnie o godzinie 16:30. Nie sądziłam, że ten rok minie tak szybko. Mam wrażenie, jakby to było wczoraj. U boku takiego mężczyzny jestem najszczęśliwszą kobietą pod słońcem. Mikołaj jest nie tylko moim mężem, ale również przyjacielem i ogromnym wsparciem.

Decyzję o ślubie podjęliśmy półtora roku przed tym ważnym dla nas dniem. Te półtora roku minęło nam na intensywnych przygotowaniach i dopracowywaniu wszystkiego, aby ten dzień był dniem, w którym wszystko będzie idealne. W ten oto sposób powstał również cykl wpisów ślubnych, w których pojawiały się inspirację sukien ślubnych, fryzur, welonów, wianków, samochodu, kolorów i wielu innych weselnych aspektów. Nie sądziłam, że dzień naszego ślubu będzie dniem tak idealnym. Przed ślubem miałam wiele obaw, czy wszystko wypali tak, jak planujemy. Martwiłam się o pogodę, czy wszystkie zaplanowane przez nas usługi spiszą się na najwyższym poziomie oraz o każdy najdrobniejszy szczegół. Jeżeli mam tu już zamężne czytelniczki, zapewne wiecie, o czym mówię. Po prostu nie da się tak po prostu wyluzować i o wszystkim zapomnieć. Mamy cudowny teledysk ślubny, do którego uwielbiam wracać. Pojawił się on już na stronie, ale dla przypomnienia wrzucam Wam tutaj link do naszego teledysku ślubnego. My akurat wróciliśmy z Gdańska, gdzie wraz z Polą celebrowaliśmy pierwszą rocznicę ślubu. Tymczasem zostawiam Was z sesją ślubną, której na blogu jeszcze nie publikowałam. Te zdjęcia czekały rok na moim dysku i czuję, że to jest ten moment, w którym pragnę Wam pokazać kawałek naszej miłości.Nasza sesja ślubna i pierwsza rocznica ślubu Nasza sesja ślubna i pierwsza rocznica ślubu Nasza sesja ślubna i pierwsza rocznica ślubu Nasza sesja ślubna i pierwsza rocznica ślubu Nasza sesja ślubna i pierwsza rocznica ślubu Nasza sesja ślubna i pierwsza rocznica ślubu Nasza sesja ślubna i pierwsza rocznica ślubu Nasza sesja ślubna i pierwsza rocznica ślubu Nasza sesja ślubna i pierwsza rocznica ślubu Nasza sesja ślubna i pierwsza rocznica ślubu Nasza sesja ślubna i pierwsza rocznica ślubu

7 komentarzy

 • 6 lat ago

  Przepiękne zdjęcia! Sama jestem nieco dłużej po ślubie niż Ty i zawsze jak patrzę na swoje zdjęcia ślubne to aż chce wrócić do tych chwil:)

 • przepiękna sesja, bardzo mi się podoba 😀 Widać miłość

 • 6 lat ago

  Super sesja 🙂

 • 6 lat ago

  Słodko razem wyglądacie.

 • Thick Bones
  6 lat ago

  Witam cię bardzo serdecznie w ten piękny słoneczny czerwcowy wieczór Serdeczne gratulacje z powodu rocznicy ślubu aby każda rocznica była fantastyczna i niosła ze sobą fantastyczne chwilę to prawda dni mijają bardzo szybko ja tak samo nie wiem kiedy mi zleciało ale w październiku będę miała 12 rocznicę ślubu tak że to już kawałek czasu za mną wyglądaliście przepięknie zdjęcia są cudowne takie naturalne na świeżym powietrzu coś pięknego Pozdrawiam was serdecznie i życzę przyjemnego wieczoru oraz fantastycznego weekendu

  💁 odnowionaja.blogspot.com

  Zapraszam Cię serdecznie na bloga swej Przyjaciółki Agnieszki , która chwyta piękne chwile w swój obiektyw , ale również pisze życiowe przesłania z serca dla drugiego człowieka .

  Pozdrawiam serdecznie Sylwia

 • 6 lat ago

  Przepiękne zdjęcia! 🙂 Życzę kolejnych, cudownych lat razem. 🙂

 • 3 lata ago

  Stylów ślubnych jest wiele, a każdy z nich jest na swój sposób niepowtarzalny. Ale jeśli niektóre style nawiązują bezpośrednio do projektu, np. rustykalne, to istnieją style, które kojarzą się przede wszystkim z charakterem i światopoglądem pary. To do nich należy styl boho. Ślub Boho: wybór wolnych osobowości!

Zostaw komentarz

Podobne wpisy