Nasz teledysk ślubny

Dzisiaj przychodzę do Was z czymś szczególnym dla nas, mowa o teledysku ślubnym. To kilka minut filmu, które wzrusza mnie do łez.

Piszę ten wpis prosto z trasy do Karpacza. Wyjeżdżamy na weekend, by móc naładować baterię i wykorzystać wygrany podczas targów  BeautyVision and look pobyt w Spa Sandra. Mam nadzieję, że ten weekend pozwoli nam zebrać myśli i wypocząć.

Wracając do tematu wpisu, mam dla Was nasze teledysk ślubny nagrany przez przesympatycznego Jacka z PiKwadrat. Jeżeli szukacie fotografa i kamerzysty z Poznania, to z sercem polecam właśnie PiKwadrat. Wiele osób rezygnuje z kamerzysty twierdząc, że to zmarnowane pieniądze. My natomiast uważamy, że taki film jest cudowną pamiątką na całe życie. Szczególnie teledysk, który w kilka minut przywołuje wszystkie najważniejsze momenty tego dnia. O Ślubie pisałam już, wrzucając kilka zdjęć, natomiast teledysk pokazuję Wam pierwszy raz. Zachęcam do oglądania, zostawiania opinii i życzcie nam miłego pobytu oraz zdrowia, ponieważ oboje jesteśmy przeziębieni. Mnie trzyma już od niedzieli, natomiast Mikołaja powoli rozkład choroba.

Podobne wpisy