Najlepsza odżywka do paznokci po hybrydzie Kerabione

Dzisiaj przychodzę do Was z dość trudnym problemem, z którym zmaga się większość kobiet po hybrydzie. Paznokcie po hybrydzie zazwyczaj są w okropnym stanie i ich powrót dla normalności jest bardzo trudny. Widząc brzydkie paznokcie, ponownie robimy manicure hybrydowy, który na chwilę sprawia, że paznokcie wyglądają ładnie, w ten sposób zatajamy problem słabych paznokci i zataczamy błędne koło. Czy istnieje najlepsza odżywka do paznokci po hybrydzie? Owszem i przekonałam się o tym na własnej skórze, a raczej własnych paznokciach.  

Miękkie paznokcie po hybrydzie

Hybrydę na swoich paznokciach robiłam od około 5 lat. Ostatnio rok był trudniejszy, ponieważ zostały zamknięte na jakiś czas gabinety kosmetyczne i zaczęłam robić sobie paznokcie sama w domu. Wszystko było dobrze, dopóki moje paznokcie nie zaczęły się szybko łamać. Mimo hybrydy paznokcie były kruche i łamliwe. Dokładnie 1 stycznia postanowiłam ściągnąć hybrydę i zawalczyć o swoje naturalne paznokcie. 

Najlepsza odżywka do paznokci po hybrydzie

Po ściągnięciu hybrydy paznokcie były w opłakanym stanie. Były łamliwe, rozdwajały się i były miękkie jak papier. Podjęłam wtedy 3 tygodniową kurację i kupiłam w aptece serum do paznokci Kerabione Nutri Nnail, o którym czytałam same pozytywne opinie. Jest to serum do pielęgnacji skórek i paznokci suchych, łamliwych i rozdwajających. Serum stymuluje wzrost płytki paznokcia, zmiękcza skórki, nadaje paznokciom i skórkom zadbany wygląd. Serum jest na bazie olejków arganowego i migdałowego. Dodatkowo jego skład jest wzbogacony o witaminą E.   

Kerabione opinie

Serum używałam dokładnie przez 3 tygodnie i przez te 3 tygodnie regularnie skracałam paznokcie do “zera”. Dzięki temu płytka mogła się spokojnie regenerować, a ja nie musiałam się martwić o to, że któryś paznokieć się niefortunnie złamie. Już po 2 tygodniach systematycznego nakładania odżywki 3 razy dziennie: rano, w ciągu dnia i wieczorem, zauważyłam znaczną poprawę w wyglądzie i twardości paznokci. Po trzytygodniowej kuracji przestałam skracać paznokcie i były już na tyle mocne, że mogłam bez obaw je zapuszczać. Teraz cieszę się pięknymi i długimi paznokciami bez jakiejkolwiek skazy. Wystarczy mi tylko bezbarwny lakier i wyglądają pięknie i zdrowo. 

Sama aplikacja serum Kerabione jest bardzo łatwa. Dzięki wbudowanemu aplikatorowi w formie pędzelka po prostu smarujemy płytkę paznokcia i dodatkowo możemy wsmarować serum w paznokcie i skórki. Serum można bez problemu nakładać również na pomalowane paznokcie. 

Dla porównania wrzucam zdjęcie moich paznokci zaraz po zdjęciu hybrydy i moich paznokci po 3 tygodniach kuracji. Dla wzmocnienia efektu warto stosować z suplementem Karabione lub Karabione MamaNajlepsza odżywka do paznokci po hybrydzie Kerabione Najlepsza odżywka do paznokci po hybrydzie Kerabione Najlepsza odżywka do paznokci po hybrydzie Kerabione Najlepsza odżywka do paznokci po hybrydzie Kerabione

2 komentarze

  • 3 lata ago

    Lubię hybrydę, bo to na pewno wygoda, ale po jej ściągnięciu podobnie wyglądały moje paznokcie. Na dodatek stały się giętkie i cienkie. Dlatego też, wolę swoje naturalne, długie, twarde i rzadko łamliwe paznokcie. 😉

  • 2 lata ago

    Odżywka często może uratować sytuację. Ja lubię ją stosować jako bazę pod zwykły lakier do paznokci.
    Czasami można też dostać kolorowe odżywki, a wtedy najlepiej jakby były w najmodniejszym kolorze 😉

Zostaw komentarz