Moje miejsce – toaletka w sypialni

Organizując i urządzając sypialnię mój mężczyzna powiedział, że postara się zorganizować kącik specjalnie dla mnie.

Obietnicy dotrzymał, a ja mam teraz miejsce, w którym trzymam kosmetyki i codziennie rano robię makijaż. Białą toaletkę, którą znajdziecie w impresja24 udekorowaliśmy kulami cotton ball lights, aby zadbać o piękny biały blat przed zabrudzeniem kosmetykami Mikołaj zamówił u szklarza szybę na wymiar, na której ustawiona jest nadstawka z lustrem i dwoma szufladkami. Szufladki w nadstawce wypełniłam ulubionymi pomadkami. Głownie wybieram te z bourjois i loreal. Na półce trzymam zapachy, olejki do włosów, krem BB oraz białą osłonkę z pędzelkami hakuro. Toaletka ma jeszcze dwie szufladki pod blatem, szuflada po lewej zarezerwowana jest na pudry, korektory i produkty do konturowania natomiast ta po prawej mieści kredki, eyelinery, tusze i konturówki.

Mój codzienny makijaż składa się z nałożenia kremu BB skin79 snail, następnie jako korektora używam punktowo podkładu loreal true match obecnie używam jaśniejszy kolor N1, latem stawiam na ciemniejszy N2. Do konturowania używam  bronzera ziemi egipskiej Bikor, rozświetlacza Mary Lou oraz różu Lambre nr3. Oczy maluję tuszem loreal false lash wings, używam eyelinere loreal, brwi podkreślam farbką do brwi revolution. Usta na zdjęciu pomalowałam pomadką bourjois aqua laque 01.

1 komentarz

  • 6 lat ago

    Śliczna toaletka. Ja się jeszcze nie doczekałam takiej, ale w przyszłości planuję kupić. Nie wiem, czy w takiej jak Twoja bym się pomieściła 😉

Zostaw komentarz