Czerwone sandały na szpilce, koszula i jeansowa spódnica

Ubrałam jeansową spódniczkę, która pojawiła się już na blogu w połączeniu z czerwoną bluzką.

Moje włosy są już na tyle długie, że tylko fale mogą je zdyscyplinować. Niestety fryzjer, którego uwielbiam i odwiedzam już od kilku dobrych lat, ma ostatnio takie terminy, że może mnie przyjąć dopiero w połowie lipca. W takim wypadku skorzystam pewnie z jakiegoś fryzjera w galerii, przez którą codziennie chodzę do pracy.

Ta stylizacja powstała dokładnie 2 dni po ślubie, akurat, gdy rozwoziliśmy ciasta po swoich miejscach pracy. Na twarzy wyglądam na zmęczoną, nie ma się co dziwić po dwóch dniach tak cudownych uroczystości. Nie miałam również głowy do szykowania. Ubrałam jeansową spódniczkę, która pojawiła się już na blogu w połączeniu z czerwoną bluzką. Tym razem postawiłam na czarną, luźną koszulę z bonprix, tego dnia był delikatny wiatr, który uniemożliwił odkrywanie ramion. Największym hitem, który chce Wam pokazać, są moje nowe sandały na szpilce z assenta.pl. Ich soczysty kolor nadaje świetnego kontrastu, a mimo wysokiej szpilki są bardzo wygodne. Przetańczyłam w nich całe poprawiny. Stylizację poprawinową znajdziecie na moim instagramie, gdzie pojawiłam się również w sukni ślubnej. To właśnie na instagramie spędzałam najwięcej czasu przez ostatni tydzień. Klasycznie set kończy mała torebka na ramię, tym razem lakierowana Armani Jeans z nucelle. W takich mocnych kolorach czuję się zdecydowanie lepiej. Pastele chyba nie są dla mnie. Z racji, że uwielbiam zegarki to pozwoliłam sobie zrobić mały prezent ślubny w postaci nowego zegarka z lorus.

Dziękuję za tyle ciepłych słów i życzeń ślubnych, które otrzymaliśmy od Was na facebook instagramie. Jestem wręcz dumna, że udało nam się wspólnie we dwoje przygotować tak cudowną ceremonię i wesele. Pod koniec było już stresująco, tym bardziej że jeszcze zajmowaliśmy się kupnem auta – ale się udało! Piękny czas przygotowań minął, a nam pozostaje cieszyć się sobą. Planować dalsze życie i przede wszystkim “miesiąc miodowy, którego już nie mogę się doczekać.

| koszula – bonprix, spódnica – lee cooper, buty – assenta.pl, torebka – nucelle, zegarek – lorus |

Zostaw komentarz