Ostatnie podrygi lata i biała jeansowa mini #modnamama

Pogoda się zmieniła tak diametralnie, że zdjęcia, które wykonałam do Was w zeszłym tygodniu będą chyba ostatnim już letnim setem w tym roku.

Tą białą, jeansową spódniczkę, którą widzicie mam w szafie już chyba od 2 lat. Zamówiłam ją kiedyś na bonprix i nie byłam do niej całkiem przekonana. Niby jej nie nosiłam, ale szkoda było mi się jej pozbywać. Aż do zeszłego weekendu, gdy zestawiłam ją ze zwykłym czarnym t-shirtem i szerokim paskiem. Ostatnio stawiam na klasyczne zestawy, wybieram raczej stonowane kolory, w których króluję właśnie czerń, biel i jeans. Aby całość nie wyglądała aż tak całkiem zwyczajnie zdecydowałam się ubrać szare sandały na słupku. Przy dziecku nie mam głowy do wymyślnych stylizacji, ale mam wrażenie że klasyka broni się sama i połączenie bieli z czernią zawsze będzie na topie.


Przeczytaj także: Kurtka typu biker i botki

Teraz pozostaje nam przygotowywać się już do jesieni i letnie zestawy zamienić na jesienne. Jak tylko znajdę czas to wyskoczę na shopping i zobaczę, co teraz jest modne na jesień i zbliżająca się zimę. Kurtki zimowej raczej nie planuję kupować, świetną kupiłam pod koniec zeszłego zimowego sezonu, ale z chęcią przygarnę coś ładnego na jesień. Może jakiś trencz albo skórzaną ramoneskę? Na początek muszą zając się moją garderobą i letnie rzeczy schować do kartonów, w tym roku już raczej mi się nie przydadzą. Wakacji na teneryfie niestety nie planuję 😀


Przeczytaj także: Puchowa parka jako kurtka zimowa damska Guess

Zostaw komentarz