Poznajcie opinię na temat krzesełka do karmienia maxi cosi

Odkąd w naszym domu pojawił się leżaczek, myślałam, że krzesełko do karmienia będzie nam zbędne. Liczyłam, że w leżaczku będę karmić i zabawiać Oliwkę.

Na leżaczek Maxi Cosi zdecydowaliśmy się w momencie, gdy Oliwka zaczęła pełzać i nie mogłam już nawet na krótką chwilę spuścić jej z oczu. Każde wyjście, chociażby do łazienki zaliczałam wtedy, gdy mała spała w łóżeczku. Teraz zapinam ją w leżaczek i wiem, że jest w nim bezpieczna. Odkąd rozszerzyłam dietę Oliwki, wygodnie było mi karmić z tacą, na którą mogę położyć obiadek i którą mogę w szybki sposób myć w zmywarce. Zdecydowaliśmy się na zakup krzesełka do karmienia Maxi Cosi Minla. Wielofunkcyjne zastosowanie krzesełka powoduje, iż jest bardzo praktyczne. Sprawdzi się równie dobrze jako leżaczek dla maluszka, krzesełko do karmienia oraz miejsce do zabawy. Oliwka w krzesełku siedzi wysoko i dzięki temu widzi lepiej otoczenie. Jest spokojniejsza, mając mnie na oku, a gdy się znudzi, to układam jej na tacce zabawki, którymi potrafi się godzinami bawić.

Krzesełko składa się na płasko i można je schować całkowicie lub postawić z boku, zajmuje mało miejsca, trzymamy je w salonie. Oparcie siedzenia ma wiele regulacji, więc jak na razie używamy go bardziej jako leżaczka, ponieważ Oliwka jeszcze nie siedzi, gdy już będzie stabilna, wtedy podniosę oparcie do pozycji typowego krzesełka.Poznajcie opinię na temat krzesełka do karmienia maxi cosi. Zdecydowaliśmy się na zakup krzesełka do karmienia Maxi Cosi MinlaGdy tylko pogoda dopisuje, zabieram krzesełko na taras i spędzamy miło popołudnia na świeżym powietrzu. Krzesełko pozwala Oliwce widzieć więcej, niż dostrzega z pozycji leżącej, siedzenie w nim sprawia jej ogromną radość. Jestem straszną gadżeciarą, jeżeli chodzi o rzeczy dla dziecka, stąd wybierając nowości do naszego mieszkania, staram się, aby były jak najbardziej kompaktowe i zajmowały jak najmniej miejsca, szczególnie po złożeniu i tak też jest z tym krzesełkiem, w mgnieniu oka można je złożyć i schować. Krzesełko jest wyściełane milutkim materiałem, który bez problemu wypierzemy w pralce i który daje poczucie komfortu Oliwce. Odkąd w nim zasiadła, chciałaby cały czas w nim siedzieć.


Przeczytaj także: Aktywne dziecko, aktywna mama

Poznajcie opinię na temat krzesełka do karmienia maxi cosi. Zdecydowaliśmy się na zakup krzesełka do karmienia Maxi Cosi Minla Poznajcie opinię na temat krzesełka do karmienia maxi cosi. Zdecydowaliśmy się na zakup krzesełka do karmienia Maxi Cosi Minla Poznajcie opinię na temat krzesełka do karmienia maxi cosi. Zdecydowaliśmy się na zakup krzesełka do karmienia Maxi Cosi Minla Poznajcie opinię na temat krzesełka do karmienia maxi cosi. Zdecydowaliśmy się na zakup krzesełka do karmienia Maxi Cosi Minla Poznajcie opinię na temat krzesełka do karmienia maxi cosi. Zdecydowaliśmy się na zakup krzesełka do karmienia Maxi Cosi Minla

1 komentarz

  • Kama
    3 lata ago

    a nie używaliście baby hug jako krzesełka do karmienia?

Zostaw komentarz