Collagen Gold – opinie o kolagenie do picia od Prima Zdrowie

Najlepszy kolagen do picia Collagen Gold zmienia nazwę na Primabiotic Collagen

Dokładnie miesiąc temu rozpoczęłam swoją kurację z kolagenem Collagen Gold z marki Prima Zdrowie. To kolagen do picia w bardzo wygodnej formie buteleczek 30ml. Można ten kolagen śmiało nazwać shotami dla zdrowia. Myślę, że po miesięcznej kuracji mogę śmiało wystawić rzetelną o Collagen Gold opinie.

Dlaczego warto zażywać Collagen Gold?

Nie wiem, czy wiecie, ale kolagen jest jednym z głównych składników organizmu odpowiadających za gęstość, jędrność i elastyczność skóry. Dzięki niemu komórki bezustannie odnawiają się i regenerują. Niestety, z biegiem lat nasze ciało traci zdolność do naturalnej produkcji kolagenu. Zmniejszenie ilości kolagenu w organizmie sprawia, że skóra zaczyna się szybko starzeć. Objawami tego niechcianego procesu są pierwsze zmarszczki, rozstępy, cellulit, wysuszenie i utrata jędrności skóry. Niedobór białek kolagenowych powoduje także osłabienie i łamliwość włosów, u wielu osób może objawiać się ich wypadaniem, a nawet przedwczesnym łysieniem. W takich sytuacjach warto dbać o odpowiednią suplementację kolagenu, wybierając kolagen o najwyższym stężeniu. Taki właśnie jest Collagen Gold z Prima Zdrowie, który zapewnia wchłanialność na poziomie 95%, a jak wiadomo, kolagen jest białkiem, które bardzo trudno się wchłania.

Collagen Gold a treningi

Kolagen w diecie sportowca odgrywa ogromną rolę. Pozwala na szybszą regenerację po treningach i urazach, a także przyspiesza regenerację całego organizmu. O odpowiedni stan kolagenu w organizmie powinny dbać osoby, które uprawiają szczególnie wyczerpujące treningi siłowe. UU takich osób kolagen zużywa się szybciej i powinien być systematycznie uzupełniany.

Collagen Gold opinie

Do tej pory miałam okazję przetestować kolageny z różnych firm. Zazwyczaj Były to proszki do przyrządzenia bądź płyny do zmieszania. Z taką formą, w jakiej jest Collagen Gold spotkałam się pierwszy raz i jestem nią wręcz zachwycona. Nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z takimi shotami. Collagen Gold to 30 ml buteleczki, które zawierają dawkę potrzebną do uzupełnienia kolagenu danego dnia. Taką kurację rekomenduje się zażywać minimum 4 tygodnie. Ja jestem już po miesięcznej kuracji i zauważyłam znaczną poprawę mojej skóry, włosów i paznokci. Do tej pory moje paznokcie były bardzo łamliwe, włosy wolno rosły, a skóra wyglądała na wiecznie zmęczoną. Z włosami tak jest, że gdy je skrócimy, to szybko chcemy wrócić do ich poprzedniej długości i tak samo było w moim przypadku. Jednak włosy bardzo wolno rosły, dlatego szybko zauważyłam poprawę ich wzrostu po zażywaniu kolagenu Collagen Gold.

Moje paznokcie po ciągłych zabiegach hybrydowych były osłabione i łamliwe, teraz nie mam z nimi najmniejszego problemu. Rosną jak szalone, a ja nie nadążam z ich ciągłą stylizacją. Tak samo jest  moją skórą, która mimo jesiennej pogody wygląda promiennie i zdrowo. Dla Was mam kod rabatowy do Prima Zdrowie: fitporcelain z którym robicie zakupy 10% taniej. 

Kilka faktów o Collagen Gold Prima Zdrowie

jest to płynny kolagen o smaku owocowym,
30 ml buteleczka zawiera maksymalną zalecaną dzienną dawkę kolagenu – 10000mg
gwarantuje wchłanialność na poziomie do 95%,
produkt nie zawiera cukru,
produkt bogaty w witaminy – B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, B12, C, D3, E,
produkt pasteryzowany bez dodatku żadnych konserwantów,
produkt nie musi być przechowywany w lodówce.


Przeczytaj także: Maskotki grające i zabawki Baby Shark, które skradły serce Oliwki

Collagen Gold - opinie o kolagenie do picia od Prima Zdrowie Collagen Gold - opinie o kolagenie do picia od Prima Zdrowie Collagen Gold - opinie o kolagenie do picia od Prima Zdrowie

3 komentarze

 • super artykuł, zapraszam do nas 🙂

 • Mirka Kryńska
  10 miesięcy ago

  Kurację collagen gold zaczęłam dwa tygodnie temu. Pierwszym pozytywem jest mój sen. Od wielu lat nie śpię w nocy. Ostatnie noce przesypiam co widać na mojej twarzy, jest wypoczęta. To mnie zachęca do dalszej kuracji. Dziękuję

 • Ula
  1 tydzień ago

  Po miesiącu takie zmiany??? Chyba powinnaś w tytule dodać artykuł sponsorowany.

Zostaw komentarz