Chicco hug 4w1 genialne łóżeczko ze smyka, które poznałam na ceneo

Krótko przed planowanym terminem porodu i pojawieniem się Oliwki na świecie zaciekawiłam się wielofunkcyjnym łóżeczkiem Chicco hug 4w1 na temat, którego masę pozytywnych opinii poznałam dzięki ceneo.

Skuszeni pozytywnymi opiniami kupiliśmy w Smyku Chicco hug 4w1Chicco Baby Hug 4 w 1 może służyć jako łóżeczko z regulacją dna aż do pozycji półleżącej, jako łóżeczko na krótkie drzemki w ciągu dnia, krzesełko do karmienia oraz krzesełko do stołu dla starszego, siedzącego dziecka. Oliwka korzysta z Chicco hug 4w1 w ciągu dnia, odbywa tam wszystkie drzemki, przy okazji będąc cały czas obok mnie. Łóżeczko Chicco hug 4w1 posiada kółka, dzięki czemu możemy jeździć nim po całym mieszkaniu. Już z samego rana zabieram Oliwkę do Chicco hug 4w1 i idziemy wspólnie do kuchni robić śniadanie. Ten genialny gadżet umożliwia również regulację wysokości i mogę dopasować łóżeczko na tyle nisko, że pracując przy laptopie, bez problemu widzę śpiącą obok Oliwkę, bez konieczności wstawania i zaglądania do wyższego łóżeczka.


Zostałam mamą!!! Nasza kruszynka jest już z nami: zobacz wpis


Pałąk nad łóżeczkiem wyposażony jest w kilka funkcji, zarówno dźwiękowych (6 kołysanek i 6 zabawnych dźwięków muzycznych), jak i świetlnych, oraz w 3 miękkie zabawki. To świetna opcja, która zainteresuje naszego dzieciaczka w momencie, gdy akurat nie śpi.

Nie jestem gadżeciarą, raczej wolę nie zagracać mieszkania zbędnymi urządzeniami, ale obok tego cuda nie mogłam przejść obojętnie i teraz wiem, że ten zakup był strzałem w dziesiątkę!

2 komentarze

  • 5 lat ago

    Takie łóżeczko musi być naprawdę mega wygodne 😉

  • 5 lat ago

    Świetna opcja! Oliwka wygląda uroczo. 🙂

Zostaw komentarz