Saeco Xelsis Deluxe opinie o ekspresie

Od zawsze marzył mi się ekspres w kuchni, ale nie taki zwykły, tylko tak, który będzie sam, przygotowywał wykwitnę kawy, od a do z. Wybierając ekspres do kawy, kierowałam się również wyglądem wizualnym i w taki sposób trafiłam na ekspres Saeco z kolekcji Xelsis Deluxd.

Saeco Xelsis Deluxe opinie o ekspresie

W mojej kuchni ekspres Saeco Xelsis Deluxe pojawił się już miesiąc temu i od miesiąca codziennie zaspokaja nas przepysznie przygotowanymi kawami. Ekspres Saeco Xelsis Deluxe dzięki technologii Coffee Equalizer Touch, pozwala na stworzenie aż 22 światowej klasy rodzajów kawy. Każdy rodzaj kawy można dowolnie modyfikować i zapisywać swój ulubiony przepis w profilach użytkownika. Taka opcja daje możliwość codziennie pić idealnie dopasowaną do swoich preferencji kawę. Ekspres ma duży, dotykowy wyświetlacz, który się z łatwością obsługuje. Robienie nawet najbardziej wymyślnej kawy przy takim ekspresie to pestka. 

Funkcja CoffeMaestro daje możliwość wyboru aż 3 profili smakowych zaparzanej kawy. Możemy wybierać spośród kawy Delicato, Intenso oraz Forte. Używając ekspres Saeco Xelsis Deluxe z łatwością przygotowujemy dwie mleczne kawy jednocześnie, Taką możliwość otrzymujemy dzięki funkcji LatteDuo.

Jestem ciekawa, jak dobieracie kawę, którą kupujecie do ekspresu? U nas wygląda to zazwyczaj tak, że biorę pierwszą lepszą podczas szybkich zakupów i dlatego ekspres Saeco Xelsis Deluxe został wyposażony w funkcję BeanMatestro, dostosowującą ustawienia parzenia do gatunku i stopnia palenia ziaren. 

Jak zatem oceniam ekspres Saeco Xelsis Deluxe? Przede wszystkim wprowadził on do naszej kuchni aromat świeżo parzonej kawy, z nim nawet mój mąż pokochał się z kawą z ekspresu. Myślę, że takiego mistrza od kaw powinien mieć każdy w swojej kuchni. 

Saeco Xelsis Deluxe opinie o ekspresie Saeco Xelsis Deluxe opinie o ekspresie Saeco Xelsis Deluxe opinie o ekspresie Saeco Xelsis Deluxe opinie o ekspresie Saeco Xelsis Deluxe opinie o ekspresie

1 komentarz

  • 2 lata ago

    Wygląda naprawdę świetnie! Bardzo nowocześnie i elegancko. 🙂

Zostaw komentarz