Kolagen do picia Primabiotic Collagen

Nie wiem, czy wiecie, ale kolagen w naszym organizmie pełni bardzo ważną rolę i sama dokładnie miesiąc temu rozpoczęłam swoją kurację z kolagenem. Wybrałam kolagen do picia Primabiotic Collagen w bardzo wygodnej formie buteleczek 30ml. Jedną taką buteleczkę wypijamy jednym łykiem dlatego ten kolagen możemy nazwać shotami dla zdrowia.

Jaki kolagen wybrać?

Kolagen, który sama suplementuje i polecam również Wam to Primabiotic Collagen. Ten kolagen, zapewnia wchłanialność na poziomie 95%, dlatego mamy gwarancję, że produkt, który przyjmujemy faktycznie działa.

Kolagen do picia Primabiotic Collagen

Dlaczego warto zażywać Primabiotic Collagen

Jestem już po miesięcznej kuracji kolagenem Primabiotic Collagen i mogę Wam śmiało przedstawić opinię na temat tego produktu, ale zacznijmy od początku, czyli od tego dlaczego powinniśmy zacząć suplementować kolagen? Kolagen to białko, które jest jednym z głównych składników organizmu odpowiadających za gęstość, jędrność i elastyczność skóry. Dzięki odpowiednio utrzymanemu poziomowi kolagenu w organizmie komórki bezustannie odnawiają się i regenerują.

Niestety, z biegiem lat, a dokładnie po ukończeniu 25 lat nasze ciało traci zdolność do naturalnej produkcji kolagenu. Zmniejszenie ilości kolagenu w organizmie sprawia, że skóra zaczyna się szybko starzeć. Objawami niedoboru kolagenu jest utrata jędrności skóry, pojawiają się rozstępy. Ogólnie pogarsza się kondycja naszej skóry. Niedobór białek kolagenowych powoduje także osłabienie i łamliwość włosów, u wielu osób może objawiać się ich wypadaniem, a nawet przedwczesnym łysieniem. W takich sytuacjach warto dbać o odpowiednią suplementację kolagenu, wybierając kolagen o najwyższym stężeniu.

Primabiotic Collagen opinie po miesięcznej kuracji

O kolagenach czytałam już jakiś czas temu i w momencie, gdy uświadomiłam sobie, jak ważny w organizmie jest kolagen, to zaczęłam szukać tego, który naprawdę działa. Większość kolagenów dostępnych na rynku jest w formie saszetek z proszkiem do samodzielnego przyrządzenia. W zupełnie innej formie jest kolagen od  Primabiotic Collagen. Primabiotic Collagen to 30 ml buteleczki, które zawierają dawkę kolagenu potrzebną do uzupełnienia niedoboru kolagenu danego dnia. Taką kurację rekomenduje się zażywać minimum 4 tygodnie. Ja jestem już po miesięcznej kuracji i zauważyłam znaczną poprawę mojej skóry, włosów i paznokci.


Collagen Gold – opinie o kolagenie do picia od Prima Zdrowie


Szczególną poprawę zauważyłam właśnie na paznokciach i na włosach. Poprawiła się również kondycja mojej skóry i zauważyłam znacznie rozświetloną i promienną cerę mimo nieprzespanych nocy przy dziecku.  Również moje paznokcie, które po ciągłych zabiegach hybrydowych były osłabione i łamliwe, teraz są mocne i długie.

Primabiotic Collagen jest wyjątkowo pyszny w smaku. Mimo braku cukru ma słodki owocowy smak, który nadaje mu sok jabłkowy i naturalny aromat brzoskwiniowy. Primabiotic Collagen jest wzbogacony witaminami z grupy B, witaminą C, E i D. Z kodem fitporcelain macie zniżkę na zakup kolagenu Primabiotic Collagen

Kolagen do picia Primabiotic Collagen Kolagen do picia Primabiotic Collagen

4 komentarze

 • 3 lata ago

  Brzmi bardzo ciekawie i zachęcająco. 🙂

 • Dorota
  3 lata ago

  Używam! Bardzo fajnie działa na skórę i stawy. Używam już jakiś czas i strasznie są uzależniające te buteleczki.

 • 2 lata ago

  Świetny i ciekawy artykuł, warto zastosować

 • 2 lata ago

  Przekonujący wpis! Chyba sama zacznę stosować. 🙂

Zostaw komentarz