Maskotki grające i zabawki Baby Shark, które skradły serce Oliwki

Chyba każda mama musi przejść w życiu etap, w którym jej dziecko szaleje na punkcie PinkFong i słynnego koreańskiego teledysku Baby Shark. Gdy jeszcze Oliwka była niemowlaczkiem i włączyłam Baby Shark to nie czuła tego fenomenu, ale teraz? Teraz to jest istny szał i tańce z teledyskiem PinkFonk. Nic więc dziwnego, że w Oliwki skarbach nie mogło zabraknąć zabawki Baby Shark i popularnych kolorowych rekinów. 

Na czym polega fenomen “Baby Shark”?

Baby Shark to nic innego jak rytmiczny teledysk, w którym dzieci tańczą do piosenki Baby Shark. Na YouTube ten teledysk oglądały już Miliardy dzieci i zapewne tez tyle samom zmęczonych już tą piosenką mam haha! Na cały sukces tej piosenki składa się zapewne prosta choreografia, łatwy do zapamiętania tekst i zabawny filmik. “Baby Shark” w wersji koreańskiej grupy Pinkfong zajmuje piąte miejsce na liście największej oglądalności YouTube. Szał na Baby Shark trwa w najlepsze nie tylko na YouTube, ale również u nas w domu, dlatego też Oliwka zapragnęła mieć zabawki Baby Shark. Na widok tych kolorowych pacynek wydających również melodie z popularnego teledysku uśmiała jej się buzia. Takie interaktywne zabawki pacynki sprawiają, że Oliwka do zabawy zachęca również nas i całymi wieczorami bawimy się śpiewając Baby Shark. 

Gdzie kupić zabawki Baby Shark? 

Zabawki Baby Shark PinkFong są dostępne w wielu sklepach, ale my cały zestaw śpiewający rekinków kupiliśmy Oliwce w Selgrosie w Poznaniu. Chociaż miał to być prezent na zbliżające się Mikołajki, to jednak nie udało mi się z tymi zabawkami zaczekać do zbliżającego się święta. Sama byłam chętna na zabawy z Oliwką i gdy zazwyczaj kupię coś jej prędzej, to nigdy nie jestem w stanie wytrzymać z tym do danego dnia. Poza rekinkami pacynkami w Selgrosie kupiliśmy również dużego Baby Shark, który nie tylko śpiewa, ale również porusza się po całym mieszkaniu. To właśnie te zabawka sprawiła Oliwce najwięcej radości.Maskotki grające i zabawki Baby Shark, które skradły serce Oliwki Maskotki grające i zabawki Baby Shark, które skradły serce Oliwki Maskotki grające i zabawki Baby Shark, które skradły serce Oliwki Maskotki grające i zabawki Baby Shark, które skradły serce Oliwki

1 komentarz

Zostaw komentarz