Cannabis Therapy MD – profesjonalna bioterapia z konopi krem Arkana

Cannabis Therapy MD to profesjonalna bioterapia z konopi. Naturalna kuracja naprawcza opiera się na kanabidiolu, oleju konopnym i makowym. Mój idealny krem Arkana.

Pierwszy raz miałam styczność z prawdziwymi kosmetykami zawierającymi konopie, czasami trafiałam na takie niby kosmetyki cannabis, jednak nie były one na tyle efektowne co seria Cannabis z Arkana. Już samo nakładanie kosmetyków wydziela woń typową dla konopi. Seria dedykowana jest pielęgnacji skóry nawet ekstremalnie wrażliwej i z zaburzoną barierą ochronną. Cannabis Therapy MD warunkuję jej naprawę aż na 3 poziomach: naturalne BIO oczyszczanie, likwidacja objawów reakcji zapalnej i naprawa bariery ochronnej skóry.

W moje ręce trafił Kanabisowy krem dla skory dysfunkcyjnej, który łagodzi i odbudowuje. Krem cechuje wyjątkowo szybka wchłanialność, delikatne zapach i stała ochrona naszej skóry. Już po pierwszym nałożeniu daje kojące uczucie na skórze. Kolejnym kosmetykiem z serii Cannabis Therapy MD jest kanabisowy elixir z Cebidiolem.

Cebidiol™ to rewolucja w produktach z CBD. Dzięki wielowarstwowym sferom substancja jest stopniowo uwalniania w skórze przez cały dzień. Oleje z konopi i maku w wysokich stężeniach to źródło nieocenionych NNKT, które naprawiają płaszcz hydrolipidowy oraz działają przeciwzapalnie. Elixir działa łagodząc i naprawczo, nakładam go przeważnie rano po przemyciu twarzy, następnie aplikuję krem i działam z makijażem. Ostatni produkt, który miałam przyjemność przetestować, jest maska w płacie ze śnieżnego grzyba. Uwielbiam maski w płatach, są wygodne i szybie w użyciu. Maska ma wyjątkowe właściwości wyciszające, co dodatkowo wspiera moją skórę w walce o piękny i nieskazitelny wygląd.

Jestem zachwyconą nową serię marki Arkana. Cannabis Therapy MD, to linia dedykowana osobom o skórze nadreaktywnej i dysfunkcyjnej, w której bariera ochronna i jej prawidłowe funkcje zostały zaburzone. Moja skóra jest wrażliwa skłonna do podrażnień, szczególnie w okresie zimowym. Dzięki tym kosmetykom problem z zaczerwieniami całkowicie minął, a ja mogę cieszyć się gładką cerą bez podrażnień.

Podobne wpisy