Odplamiacz, który usunie nawet stare i zaschnięte plamy. Uwaga plama!

Odkąd jestem w ciąży, staram się dużą uwagę przykuwać do tego, co jem. W mojej diecie nie brakuje owoców, warzyw i… buraków, które potrafią zrobić nam niezłą plamę. Jestem wygodna i kupuję buraki ugotowane, gotowe do użycia, ale zrobienie z nich sałatki, czy koktajlu kończy się u mnie zazwyczaj plamą, bądź odbarwionymi paznokciami.

Jak wiadomo, w kuchni powinno używać się fartuszka, ale gdy chcemy przyrządzić coś na szybko nikt nie myśli wtedy o odpowiednim ubiorze i w taki sposób właśnie załatwiłam moją ulubioną koszulkę sokiem z buraków. Dawniej plamy były dla mnie czymś irracjonalnym, pierwszy moment, gdy zaczęłam martwić się o moje ubrania, pojawił się w momencie, gdy w naszym domu zagościła buldożka Pola. Piesek często biega po dworze i później odbija swoje łapki na moich spodniach, bluzce czy sukience. Tak samo po jedzonku, gdy nagle Piesek stwierdza, że chce się do mnie przytulić, zostawiając resztki swojej karmy na mojej bluzce i dodatkowo również plamy. Jak widać, do takich zabrudzeń trzeba się przyzwyczaić, tym bardziej że nie długo pojawi się u nas maleństwo, które będzie jeszcze większym, małym generatorem plam. W takim wypadku najlepiej zaopatrzyć się w genialny odplamiacz, który upora się nawet z najcięższymi plamami. Na rynku dostępna jest masa silnych produktów odplamiających, które poza usunięciem plamy mogą również pozbawić naszą odzież jakości i kolorów. A co powiecie na odplamiacz ultradźwiękowy?Odplamiacz, który usunie nawet stare i zaschnięte plamy. Uwaga plama! Genialny odplamiacz, który upora się nawet z najcięższymi plamamiMam okazję testować urządzenie marki Electrolux Ultrasoniczny Odplamiacz. To urządzenie, które dzięki zastosowanej technologii ultradźwiękowej w połączeniu z wodą i bezbarwnym detergentem usuwa różnego rodzaju plamy, dbając jednocześnie o nasze ubrania. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że ultrasoniczny odplamiacz usuwa plamy jeszcze przed włożeniem ubrań do pralki. Urządzenie odplamiające jest bardzo proste w obsłudze i zapewne nikt nie będzie miał problemów z użyciem Ultrasonicznego Odplamiacza. Po włączeniu urządzenia do prądu wystarczy delikatnie polać plamę wodą ówcześnie wymieszaną z bezbarwnym detergentem do prania. Zanim jednak polejemy plamę, należy pod miejsce zaplamione podłożyć ręcznik, który wchłonie zabrudzenia. Następnie przykładam lekko końcówkę urządzenia bezpośrednio na plamę i okrężnymi ruchami wykonuję masaż plamy. Na koniec wrzucam ubranie do pralki i po wypraniu po plamie nie ma żadnego śladu.


Pranie ubranek dla noworodka i wąska pralka idealna do małej łazienki: zobacz wpis


Jak widać, dzięki temu urządzeniu udało mi się uratować moją ulubioną koszulkę, którą zaplamiłam podczas robienia sałatki z rukoli, buraka i sosu miodowo musztardowego. Skąd zatem takie spektakularne efekty w tak małym urządzeniu? Technologia ultradźwiękowa zastosowana w Ultrasonicznym Odplamiaczu w połączeniu z wodą i detergentem kierowana jest na włókna ubrań, aby skutecznie usuwać szeroką gamę plam. W odróżnieniu od tradycyjnej metody usuwania plam, która znacznie uszkadza strukturę tkanin, użycie Ultrasonicznego Odplamiacza chroni nasze ubrania i eliminuje problem uszkadzania tkanin.Odplamiacz, który usunie nawet stare i zaschnięte plamy. Uwaga plama! Genialny odplamiacz, który upora się nawet z najcięższymi plamamiOdplamiacz, który usunie nawet stare i zaschnięte plamy. Uwaga plama! Genialny odplamiacz, który upora się nawet z najcięższymi plamamiOdplamiacz, który usunie nawet stare i zaschnięte plamy. Uwaga plama! Genialny odplamiacz, który upora się nawet z najcięższymi plamamiOdplamiacz, który usunie nawet stare i zaschnięte plamy. Uwaga plama! Genialny odplamiacz, który upora się nawet z najcięższymi plamamiOdplamiacz, który usunie nawet stare i zaschnięte plamy. Uwaga plama! Genialny odplamiacz, który upora się nawet z najcięższymi plamamiOdplamiacz, który usunie nawet stare i zaschnięte plamy. Uwaga plama! Genialny odplamiacz, który upora się nawet z najcięższymi plamamiOdplamiacz, który usunie nawet stare i zaschnięte plamy. Uwaga plama! Genialny odplamiacz, który upora się nawet z najcięższymi plamami

6 komentarzy

 • Lili 93
  6 lat ago

  Bardzo fajna i ciekawa opcja,napewno przydatna☺
  ja zazwyczaj polewam plamę Vanishem i wrzucam do pralki na najwyższą temperaturę ☺
  Pozdrawiam
  Lili

  • Daria
   6 lat ago

   Nie boisz się o jakość materiałów? Nie używałam nigdy vanisha i jestem ciekawa jaką ma siłę 😀

 • 6 lat ago

  Nie słyszałam wcześniej o takim urządzeniu. Wygląda bardzo ciekawie! Lubię takie nowinki. Dzisiaj, w jednym z programów telewizyjnych widziałam szafę parową odświeżającą i pielęgnującą ubrania.

  • Daria
   6 lat ago

   Też widziałam ten program 🙂 Taka szafa to już mega rewolucja w porządkowaniu ubrań 🙂

 • 6 lat ago

  Wow! Ja też nigdy nie słyszałam o takim odplamiaczu. Mam kilka rzeczy, które bardzo lubię i nie chcę się ich pozbywać ze względu na plamy, a próbowałam już wielu sposobów i plamy uparcie nie chcą zejść;( Wydaje się że to idealna opcja dla mnie.

  • Daria
   6 lat ago

   To musisz mi podesłać, może coś zaradzę hihi 🙂

Zostaw komentarz