Chłonne pieluchy Dada Exra Care idealnie nie tylko na noc

Temat dziennego noszenia pieluszek mamy już za sobą. Oliwka dokładnie tydzień przed swoimi drugimi urodzinami nauczyła się siusiać na nocnik. Chociaż dobrze pamiętam, ile wariacji było z tymi pieluszkami, nim udało nam się trafić na te naprawdę chłonne pieluchy i zapewniające natychmiastową suchość.

Chłonne pieluchy Dada Exra Care

Cały czas obcujemy z pieluszkami. Oliwka na noc jeszcze ich potrzebuje, a jak wiadomo, pieluszka na noc musi być nie byle jaka, tylko taka naprawdę chłonna i dająca dziecku spokojny sen całą noc. W naszej dwuipółletniej przygodzie macierzyństwa przetestowaliśmy już masę pieluszek z różnych marek i mogę Wam zdecydowanie potwierdzić, że te pieluszki Dada Exra Care sprawdziły się u nas najlepiej i do dnia dzisiejszego je kupujemy naprzemiennie z pantsami Dada Exra Care.

Dada Extra Care opinie

Do pieluszek Dada na początku skusiła mnie opinia wielu mam. Większość mam, które zapytałam o to, jakie pieluszki polecają z radością odpowiadały Dada Extra Care. Te pieluszki są naprawdę świetne. Oliwka nie miała problemów z odparzeniami, dlatego mogłam bez problemu przebierać w pieluszkowych markach, jednak odkąd trafiliśmy na polecane pieluszki Dada Extra Care to już praktycznie nic innego nie kupowaliśmy.

Teraz marka Dada udoskonaliła swoje pieluszki i są jeszcze bardziej miękkie niż dotychczas dla większego komfortu dziecka, u nas sprawdza się to szczególnie w nocy. Wtedy dziecko potrzebuje największego odprężenia, a uwierająca pieluszka mogłaby ten sen popsuć. W pieluszkach w roz. 1 i 2 (czyli dla najmłodszych dzieci, wagowo do 6 kg) została wprowadzona nowa technologii powłoczki wewnętrznej, które szybko wchłania płynną kupkę i zapobiega jej wyciekaniu. Każdy młody rodzic zapewne pamięta te pierwsze kupki i ich konsekwencje na śpiochach haha!

Dla nas najcenniejszą zaletą pozostaje chłonność. Oliwka używa pieluszek na noc, czyli na jakieś 11h.  Taka pieluszka musi być mega chłonna, trzymać się dobrze pupki i nie zsuwać się na boki. pieluszka Dada Extra Care zapewnia nam to bezpieczeństwo i natychmiastową suchość dzięki technologii SeconDRY.


Kolagen Hairboom. Czy faktycznie działa? Poznajcie opinie


Technologia SeconDRY niezwykle szybko dystrybuuje wilgoć do wnętrza pieluszki, utrzymując ją z dala od delikatnej skóry maluszka. Nikt z Was chyba nie chciałby mieć mokrej pupy podczas snu, nasze dzieci również nie dlatego ta technologia jest niezwykle ważna.  Dzięki temu skóra dziecka staje się natychmiast sucha i daje poczucie komfortu.

Pieluszki Dada Extra Care zostały wyposażone w płaskie gumeczki w nogawkach wywierające 4 x mniejszy ucisk, mimo to pieluszka całą noc bez problemu trzyma się na swoim miejscu. Pieluszki Dada jako jedyne zostały stworzone z Instytutem Matki i Dziecka, a to dla nas dla rodziców bardzo ważny temat. Ogromną zaletą jest również dostępność. Pieluszki Dada Extra Care z łatwością kupimy w każdej Biedronce w super cenie. Często można trafić na super promocje.Chłonne pieluchy Dada Exra Care idealnie nie tylko na noc Chłonne pieluchy Dada Exra Care idealnie nie tylko na noc Chłonne pieluchy Dada Exra Care idealnie nie tylko na noc Chłonne pieluchy Dada Exra Care idealnie nie tylko na noc Chłonne pieluchy Dada Exra Care idealnie nie tylko na noc

Zostaw komentarz