Imię dla dziewczynki w 2019 roku – wybraliśmy imię dla naszej kruszynki

Wybór imienia dla przyszłych rodziców to duże wyzwanie, tym bardziej że imion jest cała masa. Muszę przyznać, że wybór imienia dla naszej córeczki przyszedł nam wyjątkowo łatwo. Mieliśmy kilka propozycji, ale oboje wspólnie postawiliśmy na to jedno imię.

Kierując się wyborem imienia dla dziewczynki, chcieliśmy, aby imię zarówno w pełnej wersji, jak i zdrobniałej brzmiało delikatnie i miękko. Teraz nastała moda na wybór imion z dawnych lat, jednak do nas ten trend całkowicie nie przemawiał. W taki oto sposób postawiliśmy na delikatne imię, które nadamy naszej córeczce.


9 miesiąc ciąży już trwa. Sprawdź jak mi mija ostatni miesiąc ciąży i jak go przetrwać: zobacz wpis


Czas leci wyjątkowo szybko i do terminu porodu pozostało nam już tylko 20 dni. Mimo tych tylko 20 dni chciałabym, aby rozwiązanie pojawiło się prędzej i nie dlatego, że jest mi ciężko, po prostu oboje nie możemy się już doczekać przyjścia na świat naszej kruszynki.Wybraliśmy imię dla naszej kruszynki - imię dla dziewczynki w 2019 roku. Wybór imienia dla przyszłych rodziców to duże wyzwanie.Wybraliśmy imię dla naszej kruszynki - imię dla dziewczynki w 2019 roku. Wybór imienia dla przyszłych rodziców to duże wyzwanie.

5 komentarzy

 • 4 lata ago

  Oliwia to bardzo bardzo ładne imię <3

 • 4 lata ago

  Piękne imię! Bardzo miło mi się kojarzy z moją przyjaciółką ze szkoły 🙂

 • 4 lata ago

  Bardzo ładne imię :). My dopiero ślub planujemy, potem pomyślimy o dzieciach, ale już teraz mamy pewne koncepcje. Dla dziewczynki Maja lub Julia :). Dla chłopca walczę o Michała, ale narzeczony nieprzekonany… póki co ;). Pozdrawiam.

 • 4 lata ago

  Lubię oryginalne imiona :). Ola

 • 4 lata ago

  Zdecydowaliście się na bardzo ładne imię. 🙂

Zostaw komentarz