Spodnie ciążowe, stylizacja ze skórzanymi legginsami dla ciężarnej.

Dawniej odzież ciążowa nie uchodziła za stylową i dopasowaną, były to raczej luźne ciuchy bądź mało dopasowane jeansy z pasem na brzuch. Teraz jednak jest zupełnie inaczej i możemy tworzyć świetne stylizacje ciążowe, w których będziemy wyglądać zgrabnie i kobieco.

W okresie zimowym zawsze w mojej garderobie muszą znaleźć się skórzane spodnie bądź legginsy imitujące skórę. Te klasyczne niestety nie nadawały się już do noszenia w ciąży, trafiłam jednak na świetne legginsy ciążowe właśnie imitujące skórę w sklepie bonprix w kolekcji odzieży ciążowej. Legginsy leżą idealnie i w sumie niczym nie odbiegają od zwykłych skórzanych legginsów.


Gdzie kupić spodnie ciążowe? Spodnie ciążowe jeansowe i eleganckie: zobacz wpis


Czarne, skórzane legginsy połączyłam z beżowym sweterkiem i szarymi botkami z ozdobnym obcasem na słupku. W tym tygodniu jest tak zimno, że nie udało mi się nawet na moment rozpiąć kurtki, aby pokazać Wam stylizację w całej okazałości. Patrząc teraz na efekt tych zdjęć, zauważyłam, że fason kurtki ukrywa całkowicie brzuszek ciążowy, jak na 9 miesiąc to tak sukces, że dopinam się w zwykłą kurtkę, ale takiego efektu się nie spodziewałam. Przeraża mnie, gdy widzę mamy w 9 miesiącu ciąży z rozpięta kurtką mimo mrozu eksponując przy tym cały ciążowy brzuszek narażając się na wychłodzenie. Spodnie ciążowe, stylizacja ze skórzanymi legginsami dla ciężarnej. Do terminu zostało nam 17 dni, może uda mi się zrobić jeszcze jedną ciążową stylizację przed rozwiązaniem. Teraz już całkowicie skupiam się na dopinaniu wyprawki dla maluszka i na wielkich oczekiwaniach, chciałabym, aby dzidzia zaskoczyła nas szybszym przyjściem na świat, ponieważ już nie mogę się jej doczekać.


9 miesiąc ciąży już trwa. Sprawdź jak mi mija ostatni miesiąc ciąży i jak go przetrwać: zobacz wpis


Tymczasem znalazłam jeszcze czas na coś nowego i pracuję nad ciekawym projektem, trzymajcie kciuki! Jak widać, jestem typem osoby, która nie potrafi usiedzieć w miejscu bezczynnie i dlatego cały czas myślę nad samorealizacją i rozwijaniem swoich doświadczeń. 

*legginsy – bonprix, kurtka – guess, botki – carinii, torebka – ochnik*Spodnie ciążowe, stylizacja ze skórzanymi legginsami dla ciężarnej.

2 komentarze

  • 5 lat ago

    Ciąża Ci służy! Pięknie wyglądasz:)

  • 5 lat ago

    Ta kurtka jest świetna! Bardzo podoba mi się również torebka. 🙂

Zostaw komentarz