Jak się zarejestrować w Superbet?

Superbet to jeden z polskich legalnych bukmacherów, który posiada licencję ministerstwa finansów na organizowanie zakładów wzajemnych zarówno przez stronę internetową ii aplikację mobilną, jak i w lokalach stacjonarnych. Aby móc korzystać z oferty Superbet drogą online, trzeba przejść proces rejestracji, który jest bardzo prosty i trwa zaledwie kilka minut.

Superbet został założony w 2009 r. w Rumunii jako jeden z operatorów zakładów wzajemnych na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. W 2017 r. firma otrzymała licencję na organizowanie zakładów w Polsce w lokalach stacjonarnych, w 2019 r. ministerstwo finansów przyznało jej także koncesję na działalność online. Obecnie Superbet oferuje zakłady sportowe za pośrednictwem swojej strony www oraz poprzez aplikację mobilną.

Aby obstawić kupon bukmacherski przez stronę lub aplikację mobilną bukmachera, należy założyć nowe konto. Jak dokładnie wygląda rejestracja?

Rejestracja w Superbet krok po kroku

Rejestrację konta u bukmachera Superbet przeprowadza się po wejściu na jego oficjalną stronę internetową – w prawym górnym rogu znajduje się button „Rejestracja”. Po kliknięciu w przycisk internauta jest przekierowywany do formularza rejestracyjnego.

Formularz rejestracyjny składa się z kilku pól, a ich uzupełnienie zajmuje dosłownie kilka chwil. Wpisać w nie należy imię, nazwisko, adres e-mail, nazwę użytkownika i hasło. Wymagane jest także wybranie narodowości (domyślnie zaznaczona jest narodowość polska), podanie swojego numeru PESEL a także wybór kraju zamieszkania (tu także domyślnie zaznaczoną mamy Polskę).

Bardzo ważne jest też, by zaznaczyć opcję “Kod promocyjny”, a następnie w poniższe pole wpisać hasło “LEGALSPORT” – z tym kodem otrzymamy w Superbet najkorzystniejszy pakiet powitalnych premii finansowych na kwotę 3754 zł. Jeśli chcemy ułatwić sobie życie i nie wpisywać kodu ręcznie, możemy rozpocząć rejestrację poprzez stronę Legalsport.pl – wówczas, klikając w przejście do bukmachera, zostaniemy przekierowani od razu do formularza rejestracyjnego, gdzie kod promocyjny będzie już uzupełniony.

Podczas procesu rejestracji konta do obstawiania zakładów sportowych w Superbet zaznaczyć również należy dwa oświadczenia: o ukończeniu 18. roku życia oraz o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Po dokonaniu tych czynności zarejestrowane zostaje tzw. konto tymczasowe – maksymalny depozyt może tam wynosić 5000 zł, nie można z niego dokonywać wypłat, a wygrana nie może przekraczać 2279,99 zł.

Jak informuje bukmacher, konto tymczasowe jest ważne przez 90 dni, a po tym czasie zostaje zawieszone. Jeżeli w ciągu 12 miesięcy od dnia zawieszenia konta tymczasowego gracz nie dokona pełnej weryfikacji, znajdujące się na nim środki przechodzą na własność bukmachera, a konto zostaje zamknięte.

Oczywiście konto tymczasowe może zostać w każdej chwili przekształcone w konto stałe – nie ma ono żadnych ograniczeń, oprócz ustawionych przez klienta limitów. Aby dokonać pełnej weryfikacji należy uzupełnić w formularzu: numer konta bankowego, numer telefonu, adres zamieszkania, numer dowodu osobistego, miasto, województwo i kod pocztowy. Dodatkowo, bukmacherowi przesłać należy dwustronny skan lub zdjęcie dowodu osobistego albo paszportu – poprzez załączenie go do formularza elektronicznego bądź okazanie poprzez komunikator internetowy.

Warto pamiętać, że rozpoczętą poprzez stronę rejestrację można dokończyć także w jednym z punktów stacjonarnych firmy Superbet. Wówczas wszystkie wymagane dane należy po prostu podać pracownikowi takiego lokalu, który zweryfikuje także dokument tożsamości i potwierdzi pełnoletność gracza.

Po rejestracji z kodem odbierz pakiet powitalny

Po zarejestrowaniu konta stałego przed graczem stoją otworem wszystkie promocje, bonusy i oferty specjalne przygotowane przez Superbet. A trzeba przyznać, że jest ich całkiem sporo. Bardzo interesujący jest pakiet powitalny Superbet, na który składa się m.in. najwyższy na rynku cashback na kwotę aż 3500 zł oraz bonus 100% pierwszej wpłaty do kwoty 200 zł, a jeśli przy aktywacji konta wykorzystamy kod bonusowy LEGALSPORT, zgarniemy dodatkowo darmowy zakład 34 zł.

Superbet ma też dla zarejestrowanych graczy mnóstwo korzystnych akcji bonusowych. W ramach promocji Mocne Uderzenie bukmacher powiększa wygraną w zależności od tego, ile zdarzeń znajduje się na kuponie (w przypadku co najmniej 24 zdarzeń wygrana rośnie o 100%). Z kolei gry wirtualne – jeśli kupon składa się z co najmniej 3 takich zdarzeń – można typować w Superbet bez podatku. Jak widać, rejestracja konta do obstawiania zakładów w Superbet naprawdę się opłaca!

Zostaw komentarz