TOLERANS DERMEDIC

Z pomocą przychodzi DERMEDIC z innowacyjną serią Tolerans dla pielęgnacji cery nadwrażliwej.

Gdy pojawia się uczulenie bądź jakaś reakcja alergiczna mimo korzystania z serii produktów do cery wrażliwej, z pomocą przychodzi DERMEDIC z innowacyjną serią Tolerans dla pielęgnacji cery nadwrażliwej.  Tolerans opracowane są na bazie optymalnej ilości starannie wyselekcjonowanych składników. Produkty nie zawierają środków drażniących oraz minimalizują ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo i tolerancję preparatu.

Kremy z serii Tolerans znajdują się w opakowaniach ecosolution: produkt bez kontaktu ze środowiskiem zewnętrznym, co zapewnia czystość mikrobiologiczną preparatu, pompka PE+PP – brak metalowych części dla bezpieczeństwa formuły produktu, wykorzystanie produktu w blisko 100% poprzez zastosowanie woreczka zasysającego się do wewnątrz. Korzystając z mojej manii na wszelkiego rodzaju nowości kosmetyczne skusiłam się na żel do mycia oraz odżywczy krem na noc…..

________________________________
Żel – syndet do mycia – żel zalecany jest do pielęgnacji skóry nadwrażliwej, ze skłonnością do podrażnienie, nietolerującej tradycyjnych preparatów pielęgnacyjnych. Żelu używam pod prysznicem zarówno do ciała jak i do twarzy. Jego główną zaletą jest fakt, że po kąpieli nie czujemy uczucia ściągania skóry i jej nadmiernemu przesuszeniu, w zamian otrzymujemy aksamitnie gładkie ciało bez podrażnień i zaczerwienień. Dzięki zawartości wyselekcjonowanych składników nadaje się także do mycia twarzy nie zapychając przy tym i nie powodując wyprysków.
________________________________
Krem odżywczy na noc – genialnie chroni i odżywia skórę twarzy. Działa w nocy co dodatkowo uspokaja i odpręża cerę, wtedy po przebudzeniu budzimy się z mega promienną i wypoczęta buzią. Zawarte olejki z oliwek i avocado odżywią i nawilżą, a gliceryna łagodzi podrażnienia, zwiększa szybkość regeneracji skóry, wygładza zmarszczki i likwiduje zrogowacenia skórne.

 

23 komentarze

Zostaw komentarz