Szczeniaczek uczniaczek jako pierwsza zabawka interaktywna Oliwki

Nasza Oliwka skończyła już pół roku, dlatego stwierdziliśmy, że przyszedł najwyższy czas na zakup pierwszej zabawki interaktywnej dla niemowląt wpierającej rozwój dziecka, która będzie towarzyszyć nam podczas pierwszych nauk i zabaw. 

Od jakiegoś czasu szukałam dużo informacji na temat tego, jaką zabawkę wybrać jako pierwszą, która będzie idealna dla półrocznego dziecka. Wiele pozytywnych opinii na forach internetowych znalazłam właśnie na temat kultowego Szczeniaczka uczniaczka Fisher Price. Większość mam zapewne zna tę zabawkę, więc wiecie ile radości i nauki wprowadza ona w życiu dziecka. Zdecydowaliśmy się na zakup wersji dla dziewczynki – siostrzyczka szczeniaczka uczniaczka. Ten uroczo wyglądający pluszowy piesek ma w sobie aż 75 dźwięków, piosenek i melodii. Oliwka uwielbia, gdy jej śpiewam, więc z piosenkami owej zabawki interaktywnej pokochała się praktycznie w mig. Za każdym razem, gdy szczeniaczek uczniaczek śpiewa, Oliwka chwyta go rączkami i nóżkami radośnie bujając się w rytm muzyki.Szczeniaczek uczniaczek jako pierwsza zabawka interaktywna OliwkiOliwka powoli zaczyna poznawać funkcje maskotki pieska i sama wciska rączki, nóżki, oraz serduszko, które wydają odpowiednie dźwięki i komendy do naśladowania oraz wskazywania. Siostrzyczka szczeniaczka uczniaczka ma wbudowaną technologię „Poziomy nauki” – umożliwiającą wybranie poziomu, który jest najodpowiedniejszy na danym etapie rozwoju malucha. Pierwszy poziom uczy wskazywania, drugi zachęcania, a trzeci naśladowania. Jak na razie jesteśmy na pierwszym poziomie, który pozwala Oliwce poznawać części ciała i kolory. 

Zabawki interaktywne powinny być obecne podczas rozwoju dziecka. Najlepiej przygodę z zabawkami interaktywnymi rozpocząć od samego początku życia dziecka. Pierwszą edukację rozpoczęliśmy z kartami i książeczkami kontrastowymi, następnie towarzyszyła nam mata edukacyjna Skip Hop. Teraz mamy już półrocznego bobasa i poznaliśmy szczeniaczka uczniaczka Fisher Price, który jest idealną zabawką dla niemowląt już od 6 miesiąca. Miękki i kolorowy pluszak jest bezpieczny i sprawdzi się super, gdy planujemy wybrać pierwszą zabawkę, która będzie wspomagać rozwój i kreatywność naszego dziecka. Siostra szczeniaczka uczniaczka działa pozytywnie na zmysły, rozwija wzrok oraz słuch maluszka. Uczy logicznego myślenia, zasady przyczyna-skutek oraz reakcji na różne bodźce. Maskotka interaktywna Fisher Price pozwala poznać kolory, dźwięki oraz części ciała.Jeżeli zastanawiacie się jaką zabawkę podarować swojemu maluchowi to pluszaki szczeniaczek uczniaczek oraz siostrzyczka szczeniaczka uczniaczka są najlepszym wyborem. Siostrzyczka szczeniaczka uczniaczka to milutka i mądra przyjaciółka Oliwki, która świeci, śpiewa piosenki, a nawet uczy pierwszych słów!Szczeniaczek uczniaczek jako pierwsza zabawka interaktywna Oliwki Szczeniaczek uczniaczek jako pierwsza zabawka interaktywna Oliwki

Zostaw komentarz