Robot odkurzający Aspiri Robo. Opinia na temat naszego nowego lokatora Overmax.

Mamy malutkie mieszkanie na poddaszu, można porównywać je do kawalerki: salon z kuchnią, łazienka i sypialnia z garderobą. Odkurzanie takiej powierzchni zajmowało mi jakieś 10 minut i zanim pojawił się u nas w domu piesek, odkurzałam może z 3 razy w miesiącu.

Teraz gdy jest z nami buldożka Pola, a mój brzuch jest już coraz większy, zaczęło męczyć mnie ciągłe odkurzanie i nie dlatego, że jest to ciężkie zajęcie, ale dlatego, że muszę wyszarpywać ten zwykły odkurzacz z garderoby, rozwijać kabel i jeszcze odkurzać całe mieszkanie samemu. Przy piesku najlepiej odkurzać codziennie, jak wiadomo, każdorazowe wyjście na spacerek mimo czyszczenia łapek kończyło się szeleszczącym piaskiem na panelach. Aby zakończyć swój ciężki żywot z odkurzaniem, tym bardziej że niedługo w naszym mieszkaniu pojawi się maluszek, przy którym sprzątanie będzie pewnie jeszcze większym wyczynem niż dotychczas, postanowiłam wprowadzić do domu nowego lokatora, jakim jest robot odkurzający Aspiri Robo z Overmax.Robot odkurzający Aspiri Robo. Opinia na temat naszego nowego lokatora Overmax.Na początku bałam się reakcji, jak Pola będzie się zachowywała w obecności odkurzającego robotu, ale po jednym dniu już jej emocje opadły. Teraz co prawda chodzi za nim i nadzoruję jego pracę, ale nie szczeka i nie atakuję go. Po pierwszym użyciu zastanawiałam się, czy to faktycznie jest takie super, jak wszyscy sobie chwalą w internecie. Miałam na początku mieszane uczucia, odkurzać na odkurzenie naszego mieszkanka potrzebował około 30 minut, ale już po 3 dniach zobaczyłam same zalety tego sprzętu.

Odkurzać ustawiłam na godzinę 7 rano i codziennie, gdy wstaję mam odkurzone i pachnące mieszkanie. Nie muszę się już męczyć z ciężkim odkurzaczem, który potrzebował rozwijania kabla po całym mieszkaniu i najważniejsza zaleta, to fakt, że odkurza sam i dosłownie mogę zapomnieć o odkurzaniu. Czego chcieć więcej? Fajnie jakby jeszcze obiad robił, to bym miała luksus totalny. Cóż, wszystkiego mieć nie można.

Nie wiem, czy wiecie, ale taki odkurzacz wyposażony jest również w pojemnik na wodę i dlatego pełni również funkcję mopa. Jest niewielkich rozmiarów, posiada wymiatające szczotki, dzięki czemu sprząta nawet najmniej dostępne zakamarki. Mimo schodów w mieszkaniu odkurzacz wyłapuję takie przeszkody i bez obaw daje sobie z nimi radę. Ma 15 czujników, które dbają o to, aby odkurzacz nie spadł z nierówności bądź nie poniszczył mebli.

Odkurzacz ładuję się super szybko i dzięki aż 6 trybów pracy pozwala na dogodne dobranie odkurzania do naszych potrzeb. Możemy wybrać między innymi tryb sprzątania miejscowego czy tryb czyszczenia krawędzi. Teraz nie wyobrażam już sobie samodzielnego odkurzania mieszkania. Mogę sprzątać łazienkę, a w tym czasie Aspiri Robo odkurza całe mieszkanie. Robot odkurzający Aspiri Robo. Opinia na temat naszego nowego lokatora Overmax. Robot odkurzający Aspiri Robo. Opinia na temat naszego nowego lokatora Overmax. Robot odkurzający Aspiri Robo. Opinia na temat naszego nowego lokatora Overmax.

5 komentarzy

 • 5 lat ago

  Zastanawiałam się ostatnio nad zakupem takiego urządzenia 🙂

 • 5 lat ago

  Bez wątpienia, taki odkurzacz to świetna alternatywa dla standardowego sprzętu. 🙂

 • Dokładnie również ostatnio mocno zastanawiałam się nad zakupem takiego odkurzacza. Ale widzę, że no do małego mieszkania takiego jak ja mam to by pewnie także się sprawdził. Bo dokładnie tyle samo czasu na okurzanie poświęcałam co ty w miesiącu. Ale teraz już jestem coraz bardziej na niego zdecydowana, pozdrawia, kochana pozdrawiam;)

 • Takie odkurzacze dają wiele dobrego 🙂 Przede wszystkim oszczędność czasu 🙂

 • 5 lat ago

  ja kupiłam i działa bez zastrzeżeń

Zostaw komentarz