Mój sposób na nawilżenie skóry –  Hydrain3 od Dermedic

Gdy wpadła mi w ręce seria Hydrain3 od Dermedic, moje kłopoty z przetłuszczaniem się zniknęły.

Zauważyłam , że odkąd odpowiednio nawilżam moją cerę, przyprawia mnie ona o wiele mniej kłopotów a dodatkowo wygląda zdrowiej i promienniej. Teraz już wiem, że w przypadku cery tłustej, mieszanej w jej prawidłowym działaniu najważniejszą rolę odgrywa nawilżenia. Do tej pory używałam kosmetyków wszelako matujących, jednak one tylko czasowo redukowały problem, przez co szybko nawracał i to z wzmożoną siłą. Wstępnie zaczerpnęłam informacji, że to właśnie skóra która potrzebuje odpowiedniego nawilżenia przetłuszcza się co prowadzi do otwartych porów i pojawiających się niespodzianek. Gdy jednak wpadła mi w ręce seria Hydrain3 od Dermedic, moje kłopoty z przetłuszczaniem się zniknęły, a dodatkowo moja cera wygląda promienniej i zdrowiej.

______________________________________

Serum nawadniające twarz, szyję, dekolt – strzał w dziesiątkę jeżeli chodzi o dogłębne i natychmiastowe nawilżenie. Serum wydobywamy pepitką przez co dozujemy odpowiednią ilość produktu. Szybko się wchłania nadając się również pod makijaż. Serum używam głownie na noc, bądź w momencie gdy po przemyciu twarzy towarzyszy mi uczucie ściągnięcia bądź przesuszenia. Teraz w okresie letnim takie nawilżenie jest podwójnie wskazane. Serum nie zatyka porów, zawiera kwas hialuronowy przez co doskonale ujędrnia i chroni przed przedwczesnym starzeniem.

______________________________________

Krem nawilżający o dogłębnym działaniu – krem przywracający skórze naturalną zdolność nawilżania oraz pomaga zatrzymać jej wodę w naskórku. Nadaje się do skóry bardzo suchej i odwodnionej. Do codziennego stosowania zarówno po przemyciu twarzy jak i pod makijaż. Delikatna konsystencja szybko się wchłania pozostawiając skórę gładką i nawilżaną. Dodatkowo jest niezwykle wydajny, przez co taki słoiczek starcza nam na bardzo długo.

Zostaw komentarz