Pędzle do makijażu Hakuro

Jakiś czas temu postanowiłam zainwestować w dobre i przede wszystkim trwałe pędzle do makijażu, wybrałam pędzle Hakuro.

Do tej pory imałam się tylko pędzla kabuki, który jakiś czas temu zamówiłam a avon o ile dobrze pamiętam. Wykonując makijaż skupia się głównie na konturowaniu. Dlatego wybierając pędzle skusiłam się na zestaw 6 pędzli dostępny na puderek.com. W skłąd tego zestawu wchodzą pędzle o numerach H24, H50S, H55, H70, H77, H85. Postaram się pokrótce przybliżyć wam ich zastosowanie i to do której partii najlepiej ich używać posługując się informacji zamieszczonych na stronie puderek.com.

H24 –  Idealny do aplikacji kosmetyków prasowanych, sypkich i mineralnych, a szczególnie różu lub bronzera. Pędzel przeznaczony do modelowania twarzy.

H50S – Włosie zostało przycięte na płasko, dzięki czemu podkład najlepiej rozprowadzać kolistymi, wcierającymi ruchami. Idealny do aplikacji podkładów w postaci płynnej lub sypkiej oraz kremowych i sypkich róży, bronzerów czy pudrów.

H55 – Włosie zostało przycięte na okrągło. Idealny do aplikacji kosmetyków prasowanych, sypkich i mineralnych, a szczególnie pudru lub bronzera.

H70 – Włosie zostało umieszczone na płasko w srebrnej skuwce, przycięte na kształt owalny i wycieniowany na odpowiedniej długości. Służy do aplikacji cieni na całą powierzchnię jak i w kącikach oka czy podkreślenie łuku brwiowego.

H77 – Włosie zostało umieszczone na okrągło w skuwce, uformowane w tzw. puchacza. Służy do łączenia oraz rozcierania cieni zarówno na całej powiece jak i w kącikach. Do zacierania granic pomiędzy kolorami lub do nakładania pudru w trudno dostępnych miejscach twarzy czy rozprowadzenia korektora pod oczami.

H85 – Włosie zostało umieszczone na płasko w srebrnej skuwce i ścięte na skos. Niezastąpione narzędzie do podkreślenia brwi. Świetnie sprawdzi się również w rysowaniu kresek żelowym bądź wypiekanym eyelinerem.


Zostaw komentarz