Miodowe dodatki w salonie – prosta zmiana na wiosnę i kod rabatowy do edinos

Mimo że planujemy i w sumie jesteśmy już powoli w trakcie budowy, pomyślałam o małej zmianie na wiosnę w naszym salonie.

Pierwsza do odstrzału poszła oczywiście biała ława, która była z nami już 5 lat. Na tej ławie nasza buldożka francuska przechodziła etap ząbkowania i dlatego dół ławy był cały w drobnych ząbkach. Nasz piesek lubił też, dużo drzemać na dolej półce, która od nacisku i ciężaru wygięła się i nie wyglądała ładnie. Wybraliśmy ławę, w internetowym sklepie meblowym edinos.pl. To było moje pierwsze zamówienie w tym sklepie, ale na pewno nie ostatnie. Już po pierwszym zamówienie mam pozytywną opinię na temat sklepu edinos.pl. Stolik na metalowych nogach imitujący grubą dechę kryje w sobie dwie szufladki, które przy małym dziecku są świetnym rozwiązaniem. Oliwka nie kradnie nam już pilota do TV.

Kolejna zmiana dotyczyła dywanu. Był trochę zaniedbany przez nas samych, brakowało mu regularnego prania i oczywiście wydawał mi się już zbyt szary do całej aranżacji, która kiedyś była ogromnym hitem. Zdecydowałam się na dywan w geometryczne wzory z delikatną kolorystyką miodową. Na koniec całego szybkiego remontu wystarczyło zmienić poduszki na takie, które kolorystycznie pasowały do dywanu i całość nabrała zupełnie innego, świeżego wyrazu. Najbardziej jestem zachwycona z nowoczesnej ławy, zamówionej w edinos.pl. To ona sprawiła, że odczułam prawdziwą zmianę w naszym salonie.

Mam dla Was kod rabatowy umożliwiający zakupy w sklepie edinos.pl z 50 zł rabatem. Podczas składania zamówienia wystarczy wpisać edinos50 (bon ważny dla pierwszych 20 osób)


Przeczytaj także: Nasza sypialnia na poddaszu. Planujemy miejsce na łóżeczkoMiodowe dodatki w salonie - prosta zmiana na wiosnę Miodowe dodatki w salonie - prosta zmiana na wiosnę Miodowe dodatki w salonie - prosta zmiana na wiosnę

Zostaw komentarz