Zestaw kosmetyków Phyto do włosów z Topestetic

Przeszukując mój ulubiony sklep z dermokosmetykami Topestetic, znalazłam ostatnio ciekawe kosmetyki do włosów marki Phyto.

Kosmetyki tworzone przez francuską markę Phyto opierają się wyłącznie na wyciągach roślinnych, stanowiących aż 90% składu produktów. W kosmetykach nie ma nawet najmniejszych ilości składników pochodzenia zwierzęcego, jedynie w niektórych kosmetyków wykorzystywany jest wosk pszczeli, miód i jaja. Opakowania produktów są tworzone zgodnie z polityką ekologiczną. Kartony, w które pakowane są kosmetyki, produkowane są z półproduktów, pochodzących z drewna, które pozyskiwane jest ze zrównoważonej gospodarki leśnej, prowadzonej według zasady: w miejsce każdego ściętego drzewa zawsze sadzone jest nowe. Przyznam, że nigdy nie szukałam w Topestetic kosmetyków do włosów, zawsze skupiałam się na kosmetykach do twarzy, a tu proszę, zostałam mile zaskoczona działaniem kosmetyków Phyto.


Przeczytaj także: 4 kroki do zdrowej cery z topestetic. Oczyszczanie, pielęgnacja i rozświetlanie.

Zestaw kosmetyków Phyto do włosów z topesteticSkusiłam się na dwa szampony do włosów: Phytovolume szampon nadający włosom objętość i Phytoprogenium Ultra-Gentle ultra-delikatny szampon oraz na dwie maski: Phyto 7 nawilżający krem do codziennej pielęgnacji i Phytovolume maska nadająca włosom objętość. Produkty używam razem, szampon delikatny z kremem do codziennej pielęgnacji dają efekty naprawdę świeżych i zdrowych włosów, śmieję się, że włosy po tym zestawie są jak u niemowlaka. Drugi zestaw jest typowo objętościowy i używam go zazwyczaj na weekendy, większe wyjścia. Wtedy moje włosy są naprawdę puszyste i uniesione.

Zaniepokojona moimi ostatnio osłabionymi włosami i paznokciami zdecydowałam się również na zakup Phytophanere kapsułek na włosy i paznokcie. Używam ich niezbyt regularnie, a mimo to widzę efekty szczególnie na paznokciach, mimo ciągłych zabiegów manicure hybrydowego paznokcie są mocne i twarde.


Przeczytaj także: kosmetyki rozświetlające do twarzy. Serum z witaminą C, Sesderma i Resibo Glow

Zestaw kosmetyków Phyto do włosów z topestetic Zestaw kosmetyków Phyto do włosów z topestetic

Zostaw komentarz